„Ferrari“ viliaisi, kad R. Brawnas pasirinks juos

„Ferrari“ viliaisi, kad R. Brawnas pasirinks juos
logo 2007 Balandžio 10 d. 10:48, Ferrari
Reaguodami į praėjusį savaitgalį pasklidusius gandus, esą buvęs „Ferrari“ technikos direktorius kitąmet gali pradėti dirbti „Honda“ ekipoje, italų komandos atstovai suskubo pareikšti besitikį, jog specialistas pirmenybę teiks buvusiai savo ekipai.
„Be abejo, Rossas yra laisvasis agentas, tačiau norėtume tikėti, kad tarp mūsų ir jo yra džentelmenų susitarimas, jog prieš apsispręsdamas dėl savo ateities jis visų pirma pasikalbės su mumis“, - britų „Guardian“ laikrašiui teigė „Ferrari“ atstovas spaudai Luca Colajanni.
Kiek anksčiau šiemet R. Brawnas taip pat pažymėjo, kad prieš grįždamas į „Formulę-1“, jis pirmenybę teiks „Ferrari“ komandos pasiūlymams. Vis dėlto, specialistas neslėpė, kad dirbti technikos direktoriumi į buvusią ekipą tikrai negrįš.
„Ferrari“ man davė tiek daug, kad būtų neteisinga, jei aš visų pirma nepasikalbėčiau su jais“, - interviu „Auto Motor und Sport“ metu teigė buvęs vienas iš „Ferrari“ vadovų.
„Jei aš sugrįšiu, tai tik dėl naujo iššūkio“, - pabrėždamas pridūrė jis.
Manoma, kad R. Brawnas į „Ferrari“ komandą sugrįžtu tik tuo atveju, jei jam būtų pasiūlyta ekipos vadovo pozicija. Tai visai realu žinant, kad dabar komandai vadovaujantis Jeanas Todtas praėjusiais metais buvo paaukštintas iki visos „Ferrari“ kompanijos vadovo posto ir norėtų perleisti bent dalį savo atsakomybės kitam specialistui.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061