FIA aiškinasi galimą interesų konfliktą tarp T. Wolffo ir jo žmonos

FIA aiškinasi galimą interesų konfliktą tarp T. Wolffo ir jo žmonos
logo 2023 Gruodžio 06 d. 09:00, Daimler AG

Tarptautinė automobilių federacija (FIA) nusprendė pradėti tyrimą dėl galimo interesų konflikto tarp „Mercedes“ vadovo Toto Wolffo ir jo antrosios pusės Susie Wolff. Tokių veiksmų buvo imtasi tuomet, kai FIA sulaukė F1 komandos skundų, dėl šių sutuoktinių veiklos.

Primename, jog S. Wolff yra „F1 Academy” vykdomoji direktorė.

Skelbiama, jog pora tarpusavyje gali keistis informacija, kuri nėra prieinama kitais kanalais, o tai gali būti vertinama, kaip interesų konfliktas. Pranešama, jog T. Wolfffui yra prieinama konfidenciali informacija apie FOM veiklą, kurios negali gauti kitų ekipų vadovai. Tuo tarpu Susie gauna informacijos apie privačius F1 komandų vadovų pokalbius.

Postūmiu šioje situacijoje tapo neseniai vykęs komandų vadovų susitikimas. Jame T. Wolffas kalbėjo remdamasis informacija, kurią galėjo gauti tik iš FOM, o tai kitiems vadovams leido įžvelgti interesų konfliktą.

Kol kas kitos komandos viešai nekalba apie šią situaciją, visgi spėjama, jog tam tikros organizacijos dėl situacijos kreipėsi į FIA prezidentą Mohammedą Ben Sulayemą. Pastarasis FIA atitikties departamento paprašė atlikti situacijos tyrimą.

„FIA informuota apie šias spekuliacijas ir šis klausimas yra tiriamas“, - rašoma antradienį pasirodžiusiame FIA pranešime.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821