FIA atšaukė išimtį „Renault“ (59)

FIA atšaukė išimtį „Renault“
logo 2011 Liepos 09 d. 12:19, LAT Photographic
Tarptautinė automobilių federacija (FIA) prieš Didžiosios Britanijos GP šeštadienio treniruotes paskelbė atšaukianti vakar „Renault“ varikliams padarytą išimtį taikant aktyvaus difuzorių apipūtimo draudimą.
Toks sprendimas buvo priimtas po penktadienio vakarą vykusių intensyvių organizacijos atstovo Charlie Whitingo konsultacijų su motorų gamintojų specialistais.
Atšaukusi penktadienio sprendimą, FIA paliko galioti iki tol įvestą draudimo formuluotę, pagal kurią išmetamųjų dujų srautas lenktynininkui atleidus akceleratorių negalės viršyti 20 proc.
Teigiama, kad tam tikros nuolaidos buvo padarytos kiekvieno variklio atveju, priklausomai nuo jo ypatybių. Pavyzdžiui, „Mercedes“ atveju leistas kuro pateikimas į variklį stabdant, taip siekiant sumažinti spaudimą variklio karterio konstrukcijai. Kas leista „Ferrari“ ir „Cosworth“ naudotojams, kol kas neskelbiama.
„Renault“ penktadienį buvo leista varikliu sukurti 50 proc. įprasto lygio dydžio išmetamųjų dujų srautą nenaudojant degalų. Taip buvo nuspręsta dėl to, kad šis gamintojas tokią praktiką dar nuo 2009 m. naudojo patikimumo sumetimais – taip esą aušinami išmetamųjų vamzdžių vožtuvai.
FIA atšaukus išimtį „Renault“ variklių naudotojams – „Red Bull“, „Renault“ ir „Lotus“ komandoms – šie likusiuose šio savaitgalio važiavimuose gali susidurti su rimtais sunkumais.

Komentarai (59)
ojojoj
| 07/09 12:21 Atsakyti
nu ir gerai
dam
| 07/09 12:23 Atsakyti
Horneris jau kelnias prisikes nuleke pas Charli Waitinga ;D
žiūrovas f-1
| 07/09 12:23 Atsakyti
Nesamone.
woze
| 07/09 12:23 Atsakyti
Dabar vėl rėks, kad FIA raudona :) Ir prisigalvos visokių teorijų. O šiaip tai jau atsibodo šitas varvalas visas. Užgožia pačias lenktynes...
politras logo rėmėjas
| 07/09 12:24 Atsakyti
na maxas moslis trina rankomis ir juokiasi is klounu fia virsuneliu....vakara kedes ryte pinigai,arba ne ryte pinigai -vakare kedes:)
moderator La Form
| 07/09 12:25 Atsakyti
Trumpai tariant, pati FIA nesuvokia ka daro ir ko siekia. Ir dar kai kurie zmones stebisi kodel autogamintojai vietoj F-1 pasirenka kitus cempionatus...
tomas29
| 07/09 12:27 Atsakyti
FIA makaluojasi kas diena :) nesuprantu as ju. Jei priimi kazka, tai visiems vienodai turetu ta taisykjle galioti, o jei darai kazkokias issimtis, tai isvis geriau jau nepriimineti kazkokiu draudimu, tuo labiau sezono viduryje.
Misiulis
| 07/09 12:30 Atsakyti
:DDDDD Kazkaip nebestebinau jau. :D Nu ziuresim dabar ant kiek stiprus smugis ir ydomus cempionatas pasidarys. Labai tikiuos, kad bent ydomumo bus isspausta.
STFU
| 07/09 12:32 Atsakyti
tai kai didumo, fia spalvas keicia kas valanda, pradzioj raudona, paskui melyna su bulium ant maikes, db jau sidabrine :) o jei rimtai be rysio, atsaukit draudima isvis. neduok die db liames varzybas msc :D 1_p uzsispiegs :D
Tommasi
| 07/09 12:32 Atsakyti
FARSAS
×

TOP naujienos