FIA atskleidė nenumatytų atvejų planą likusiam lenktynių savaitgaliui (6)

FIA atskleidė nenumatytų atvejų planą likusiam lenktynių savaitgaliui
logo 2020 Spalio 09 d. 20:35, Alfa Romeo

Tarptautinė automobilių federacija (FIA) atskleidė nenumatytų atvejų planą, kuriuo ketina pasinaudoti, kad per likusias Eifelio GP savaitgalio dienas sportininkai galėtų išvažiuoti į trasą ir sudalyvauti likusiuose važiavimuose.

Šiandien buvo atšauktos abi Niurburgringo trasoje turėjusios įvykti treniruotės. Dėl prastų oro sąlygų medikų sraigtasparnis negalėjo pakilti ir pasiekti artimiausios ligoninės per 20 min., kaip tai nurodyta taisyklėse. Susižeidus sportininkui, iki artimiausios ligoninės jį būtų galima nugabenti greitosios pagalbos automobiliu. Tačiau to taip pat nebūtų buvę galima padaryti per 20 min. Dėl to šiandien turėję įvykti važiavimai buvo atšaukti.

Po įvykusio pasitarimo, FIA atskleidė nenumatytų atvejų planą likusiam lenktynių savaitgaliui.

Pagal naująjį planą, susižeidus sportininkui iš trasos jis būtų išgabentas greitosios pagalbos automobiliu. Išvažiavus už kalnų teritorijos, apie 3 km, transportavimas būtų pratęsiamas naudojant sraigtasparnį. Tikimasi, jog visa tai pavyktų padaryti per 20 min.

Taigi, vadovaujantis naujuoju planu, šeštadienį ir sekmadienį bus galima surengti važiavimus net ir tuo atveju, jei pasikartos panašios oro sąlygos.

Kol kas sinoptikai šeštadieniui prognozuoja geresnes oro sąlygas - saulę bei mažą kritulių tikimybę. Tuo tarpu sekmadienį, lenktynių dieną, oras gali būti panašus kaip ir šiandien.


Komentarai (6)
Fekkalli
IP: 77952fc | 10/09 23:47 Atsakyti
Duokit bloga ora, sena trasa ir salta guma. Kiausus ismatuosim patys
maxpower
IP: 2e7f912 | 10/09 22:46 Atsakyti
misiulise
10/09 22:42

Tai koks tas planas?

4 pastraipa
misiulise
IP: 574b36e | 10/09 22:42 Atsakyti
Tai koks tas planas?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas