FIA įspėjo „Racing Point“ komandą (2)

FIA įspėjo „Racing Point“ komandą
logo Spalio 22 d. 16:23, Racing Point

FIA pranešė, jog įspėja „Racing Point“ komandą ir dar kartą visiems priminė, kad yra privaloma laikytis kodekso taisyklių, kurios leidžia rengti „Formulės-1“ lenktynes COVID-19 pandemijos sąlygomis.

Pasirodo, „Racing Point“ atstovai ne iš karto pranešė federacijai, kad išaiškintas koronaviruso atvejis Lance‘ui Strollui, o tai padarė tik po kelių dienų. Pagal galiojančias taisykles, komandos privalo nedelsiant pranešti FIA apie bet kokius COVID atvejus, kurie buvo išaiškinti per pastarąsias 14 dienų pasibaigus bet kuriam etapui.

Tai ne pirmas oficialus FIA įspėjimas, kuriuos gavo F-1 dalyviai dėl COVID-16 kodekso pažeidimo. Anksčiau buvo įspėti „Ferrari“ pilotai - Sebastianas Vettelis už bendravimą su kitos komandos nariais be kaukės, o Charlesas Leclercas už tai, kad pertraukoje tarp dviejų etapų Austrijoje buvo išvažiavęs į Monaką.

Kiek anksčiau paaiškėjo, kad „Formulėje-1“ yra keičiami koronaviruso testavimo protokolai, kad visi komandų darbuotojai spėtų atlikti testus ne vėliau nei likus 24 valandoms iki atvažiavimo į autodromą.


Komentarai (2)
Lexxus
IP: 909efe4 | 10/23 12:04 Atsakyti
Dėl COVID, COVID-19 ir COVID-16 užskaitau :)
ddt
IP: 21ec4ad | 10/22 17:36 Atsakyti
Viename straipsnyje yra ir COVID, ir COVID-19. Bet... Yra dar ir COVID-16. Triguba pandemija ištiko pasaulį :D
Visiškai nesulyginami pažeidimai, o sankcijos - tokios pačios. Lance'as dar ir pasimajačino Vokietijoje, sirgdamas, čia apskritai neblogas signalas toms valstybėms, kurios priims F1 varžybas, apie tai, kiek įgali yra FIA ir ko vertas tas kodeksas :) O šiaip, kai tokie pažeidimai apsiriboja tik įspėjimais, Stroll'ai nusivalys jais savo užpakalius lyg paprasčiausia šimtine dolerių. Pff, didelio čia daikto? :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas