FIA nekontroliuoja vasaros pertraukos taisyklių (3)

FIA nekontroliuoja vasaros pertraukos taisyklių
logo Rugpjūčio 18 d. 12:12, Ferrari

Privalomoji vasaros pertrauka „Formulėje-1“ yra įteisinta reglamente nuo 2014 metų. Vasaros atostogų metu uždrausti bet kokie darbai, susiję su bolidu – sustabdomi konstruktorių darbai, detalių gamyba, vėjo tunelis, CFD kompiuteriai. Komandos net negali pirkti lėktuvų bilietų darbuotojams ir užsisakinėti viešbučių.

Komandų bazėse lieka dirbti tik pastatų aptarnavimo tarnybos ir buhalterija, visi kiti išeina atostogauti. Kartu kai kurie išoriniai darbai yra leidžiami – galimos statybos, inžinerinių tinklų tobulinimas, tame tarpe ir vėjo tunelio, infrastruktÅ«ros gerinimas.

Taisyklių laikymosi kontrolė yra FIA uždavinys, bet šiuo atveju federacija tiki komandų gera valia.

Vienos iš komandų vadybininkas anonimiškai kalbėjo žurnalistams: „Labai abejoju, kad visos komandos kruopšÄiai laikosi vasaros pertraukos ribojimų. Net jei FIA atliktų patikrinimus bazėse, jie negalėtų sukontroliuoti to, ką darbuotojai daro namuose.

Bet bet kokia apgaulė yra susijusi su didele rizika. Didžiausią pavojų kelia vadinamieji skundikai. Žmonės dažnai pereina iš vienos komandos į kitą ir bet kada gali atsirasti veikėjas, kuris norėtų įskųsti savo buvusią komandą. Arba gali nutekėti informacija iš trečiųjų kompanijų, kurios kažką gamina „Formulės-1“ komandoms. PotencialÅ«s skundikai – geriausia garantija FIA, kad komandos laikysis vasaros pertraukos taisyklių.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
CBRV
IP: e3b3085 | 08/18 18:42 Atsakyti
Afonia
08/18 15:22

Pagaliau akys kažkam atsivėrė. Kas jau kas, bet MB su RB tą tikrai daro, aišku Ferrari viską pažodžiui skaito ir visada lieka su riestainiu.

Ferrari tik italai dirba, o jiems atostogos sventas dalykas, kaip ir visiems pietieciams :D Neiseis ju priversti dirbti per atostogas
.......
IP: 0b15c14 | 08/18 16:01 Atsakyti
redbuliams nelabai ir reikia ka daryti. persvara belekokia. va kas jau kas bet mersai tai tikrai manau daro ir stipriai. mato juk kas per idiotai pas ferrarius. uztektu po pertraukos bolida pilotams paduot 0.3-0.5 sekundes nuo ferrari atsiliekanti ir 2 vieta konstruktoriuose bei podiumai kas etapa skaityk kisenej, nes raudonieji per durni laimet nedideli pranasuma turedami.
Afonia
IP: 3ae33d3 | 08/18 15:22 Atsakyti
Pagaliau akys kažkam atsivėrė. Kas jau kas, bet MB su RB tą tikrai daro, aišku Ferrari viską pažodžiui skaito ir visada lieka su riestainiu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas