FIA nesuteikė super licencijos C. Hertai (4)

FIA nesuteikė super licencijos C. Hertai
logo Rugsėjo 23 d. 21:35, Chris Owens / IndyCar

Šiandien FIA paskelbė tai, kas daugeliui jau seniai buvo žinoma. Federacija nesutiko išimties tvarka suteikti super licencijos „IndyCar“ lenktynininkui Coltonui Hertai.

Kadangi Pierre‘as Gasly kitais metais gali pereiti į „Alpine“, „Red Bull“ norėjo pasirašyti sutartį su C. Herta, kuris bÅ«tų 2023 m. atstovavęs „AlphaTauri“ ekipai. Tačiau atsižvelgus į rezultatus, pasiektus per pastaruosius tris sezonus „IndyCar“ čempionate, amerikietis nėra surinkęs pakankamai FIA sistemos taškų, reikalingų super licencijai gauti.

„Red Bull“ jau anksčiau atsisakė planų pasirašyti sutartį su C. Herta, o FIA šiandien patvirtino, kad sportininkui nesuteiks super licencijos, kuri yra bÅ«tina norint lenktyniauti F-1.

„FIA praneša, kad buvo atliktas tyrimas, po kurio federacija patvirtino, jog lenktynininkas Coltonas Herta neturi reikiamo taškų skaičiaus, kad jam bÅ«tų suteikta FIA super licencija“, - teigiama pranešime.

„FIA nuolat peržiÅ«ri savo nuostatus ir procedÅ«ras, taip pat ir dėl super licencijos tinkamumo, o pagrindiniai veiksniai, į kuriuos atsižvelgiama šiuo klausimu, yra saugumas, patirtis ir pasiekti rezultatai.“

C. Herta kitais metais „IndyCar“ čempionate toliau atstovaus „Andretti“ komandai. Tuo tarpu „AlphaTauri“ šią savaitę paskelbė, kad komandos garbę ir kitais metais gins Yuki Tsunoda.

Kalbama, kad dabar pagrindiniu kandidatu užimti P. Gasly vietą „AlphaTauri“ komandoje yra laikomas Nyckas de Vriesas.Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
IP: 3ae0164 | 09/24 18:39 Atsakyti
Kažkada tai buvo F1
09/24 07:12

... saugumas ir pasiekti rezultatai😅. Būtent šiuos kriterijus ir ... skaityti daugiau

O tai niekuo, nei talentu nei protu neapdovanotas Mazepinas surinko superlicencijos taškus? Surinko. Dėmesiu, pasu ir palaikymu apdovanotas Herta taškus surinko? Nesurinko. Tai dabar pasakyk ką nors tokio. Bet į temą pls.
Kažkada tai buvo F1
IP: d2ef822 | 09/24 07:12 Atsakyti
... saugumas ir pasiekti rezultatai😅. Būtent šiuos kriterijus ir atitinka Mazepinas ir Latifi. Absurdas kad F3 ir FE vertinama aukščiau už indycar😡F1 tapo visišku cirku
a99
IP: 7cca019 | 09/24 01:34 Atsakyti
Pučia muilo operą iš nieko. Kitais metais Herta surinks reikiamus taškus ir gaus tą superlicenziją, jei norės.
egis01
IP: d95347c | 09/23 21:46 Atsakyti
tai jis jos ir nenorėjo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas