FIA pristatė naują „Formulės-1“ valdymo struktūrą

FIA pristatė naują „Formulės-1“ valdymo struktūrą
logo Sausio 18 d. 15:59, FIA

Prieš 2023 metų „Formulės-1“ sezono startą FIA užbiagė departamentų reorganizaciją, kurie yra atsakingi už „Formulės-1“ lenktynes ir pristatė naują pasaulio čempionato valdymo struktūrą.

Naujuoju FIA sporto direktoriumi patvirtintas Steve'as Nielsenas, savo laiku dirbęs „Lotus“, „Tyrrell“, „Benetton“ ir „AlphaTauri“ komandose, o pastaruoju metu buvo FOM vadybos komandos nariu, t. y. dirbo „Liberty Media“ struktūroje.

Dabar britų inžinierius gavo naujas pareigas ir bus atsakingas už sportinius klausimus, tarp kurių ir F-1 lenktynių teisėjavimo tobulinimas, vadovavimas lenktynių valdymui ir F-1 Sportinis reglamentas.

Kalbėdamas apie savo naują darbą, S. Nielsenas pažymėjo: „Visą gyvenimą dirbau „Formulės-1“ komandose ir struktūrose. Dabar bus įdomu atverti naują grafą dirbant FIA. Noriu padėkoti FIA prezidentui Mohammedui bin Sulayemui ir FOM prezidentui Stefano Domenicali už pasitikėjimą. Suprantu, kad laukia sudėtingi ir neįprasti uždaviniai, susiję su F-1 sporto reguliavimu“.

Nielseno paskyrimas susijęs su tais pertvarkymais, kuriuos yra numatęs M. bin Sulayemas norint efektyviau kontroliuoti „Formulės-1“ lenktynes.

Nicholas Tombazis, kuris nuo 2018 metų federacijoje vadovavo techninei grupei, yra paaukštintas ir nuo šiol bus vienviečių formulių direktorumi.

Jo pavaldiniais bus minėtas S. Nielsenas, taip pat technikos direktorius Timas Gossas, finansų direktoriumi paskirtas Frederico Lodi ir naujas strategijos ir operacijų direktorius Francois'as Sicardas.

FIA prezidento teigimu, naujosios schemos sukūrimas pareikalavo daug laiko ir pastangų, bet dabar sukurta „teisinga struktūra kontroliuoti dabartines ir būsimas sporto taisykles“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas