FIA reikalauja laikytis saugos kodekso (6)

FIA reikalauja laikytis saugos kodekso
logo Liepos 05 d. 11:38, Ferrari

Jau kelios savaitės kaip Austrijos Štirijos regione nėra nė vieno susirgimo koronavirusu ir už autodromo ribų kaukių niekas nenešioja. Tačiau šame fone „Formulė-1“ yra izoliuota nuo viso likusio pasaulio ir atrodo kaip sterilumo salelė – besąlygiškas visų apribojimų laikymasis gali garantuoti, kad kitose šalyse, kur situacija nėra tokia rami, paskelbti F-1 etapai įvyks.

Visose viešose vietose visų komandų atstovai dėvi kaukes, maksimaliai ribojamas žmonių ratas, su kuriais yra bendraujama, tačiau už TV kadrų yra kiek kitaip. Štai vakar vokiečių „Sky“ kanalo operatorius nufilmavo „Ferrari“ ekipos nario Sebastiano Vettelio dialogą su „Red Bull“ komandos vadovybe, kuriame visi buvo be kaukių. Po šio eterio FIA vadovybė dar kartą visiems priminė apie bÅ«tinybę griežtai laikytis visų saugos reikalavimų.

„Niekas neprivalo griežtai laikytis šio COVID-19 kodekso ir FIA netaikys bausmių už jo nesilaikymą, tačiau bet kuris asmuo, kuris nesutiks su jo reikalavimais, negaus leidimo į trasos prieigas ir negalės dalyvauti be kuriame FIA rengiamame renginyje“, - kalbama FIA patvirtintame ypatingame elgesio kodekse.

Komentuodamas šÄ¯ incidentą, „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko vokiškojo „Sky“ eteryje pareiškė: „Mes palaikome labai gerus santykius su Sebastianu, tai kodėl mes negalime vieni su kitais pasisveikinti ir pakalbėti apie senus gerus laikus“.


Komentarai (6)
fnatic
IP: b1bf659 | 07/05 15:08 Atsakyti
Antanėlis
07/05 14:12

Per kur galima žiūrėti varžybas? Rodys per televiziją?

Barmenai ant lėkštutės pateiks tau transliaciją kaip pietus.
Kestutis Kuodzevicius
IP: 5f06d77 | 07/05 11:59 Atsakyti
Aukščiausio lygio sportas bet tas spektaklis su kaukėmis vaikų darželis😉
fnatic
IP: b1bf659 | 07/05 12:54 Atsakyti
Kad tas elgesys pilotų yra reglamentuotas jaučiasi per interviu - visi kalba vienodai ir kaip kokie robotai.
Klepsidra
IP: 1233286 | 07/05 14:08 Atsakyti
tai visi gi ir stengiasi laikytis - va Lando pries Q buvo neileistas i paddocka del temperaturos - teko saltu vandens buteliuku kakta pasaldyti. kai nesamonem uzsiimi galutinis rezultatas ir buna nesamone
Antanėlis
IP: 2ceaccc | 07/05 14:12 Atsakyti
Per kur galima žiūrėti varžybas? Rodys per televiziją?
Camicasee
IP: cfb795a | 07/05 14:57 Atsakyti
Antanėlis
07/05 14:12

Per kur galima žiūrėti varžybas? Rodys per televiziją?

Morning stream su Ace Player SkySport arba iš OTC club nusipirkus tokenu per Match TV rusų
×

TOP naujienos