FIA tikrina “Bridgestone” padangas (82)

FIA tikrina “Bridgestone” padangas
logo 2003 Rugsėjo 20 d. 22:27
"Michelin“ duoda atsakomąjį smūgį.
Padangų karas nesibaigia. FIA nusprendė po Italijos GP paimti po vieną padangų mėginį iš „Williams“ (“Michelin”) ir „Ferrari“ (“Bridgestone”) ekipų. FIA nori patikrinti ne vien tik padangų plotį, bet ir jų sudėtį, kas, beje, užims nemažai laiko.
Tikėtina, kad tai „Michelin“ atsakas „Bridgestone“. Monzos trasoje bandymų metu „Michelin“ pastebėjo, kad priekinės ir galinės „Brigestone“ padangos susidėvėdavo skirtingai. Manoma, kad tai galėtų įtakoti skirtingi gumos mišiniai, kas yra draudžiama pagal sportinio reglamento 76b straipsnį.
“Michelin”: ”Mes neturime jokių įrodymų prieš „Bridgestone“. Tačiau mūsų partneriai pastebėjo keletą anomalijų, susijusių su jų padangomis. Mes tik pranešėme apie tai FIA“.
“Bridgestone“ patvirtino, kad FIA tikrina paimtus po Italijos GP jų padangų komplektus ir yra įsitikinę, kad jokių reglamento pažeidimų rasta nebus.
FIA laboratorijoje taip pat tikrinamas padangų griovelių simetriškumas. P.Dupasquier neseniai pareiškė, kad labai abejoja, ar „Bridgestone“ padangos atitinka šituos reikalavimus. 77 straipsnyje parašyta: b. Visos „sausos“ padangos turi turėti kontaktiniame plote išilginius griovelius, vienodai išdėstytus nuo rato ašies. c. Kiekviena priekinė padanga, kai ji nėra susidėvėjusi, turi turėti 4 griovelius, kurie turi būti simetriški, atsižvelgiant į rato centrą.
Gaila, kad šitas padangų karas pradeda temdyti tokį įtemptą ir įdomų čempionatą. Tikėkimės, kad ginčai dėl sportinio reglamento pažeidimų neatitrauks dėmesio nuo tikros kovos.

Komentarai (82)
Brooklyn
| 11/26 14:35 Atsakyti
Nieko neras.
Dovydas
| 09/23 10:31 Atsakyti
baigisis kaip ir su Michelin
Glu
| 09/22 22:21 Atsakyti
Idomu dar del ko susipes? kodel padangos juodos?
Jacques
| 09/22 21:33 Atsakyti
Nemanau,kad visas sitas padangu karas pakels nors vienos kompanijos akcijas...Tai tada kokio velnio jy kelti???
MP4-13
| 09/22 18:14 Atsakyti
Įdomu, įdomu. Greit sužinosime kas nelegalesnis :) Fas FIA, fas... Labai norėčiau pamatyti USA GP naujos konstrukcijos Bridgestone padangas, su kurtas per 6 dienas! :)
Cargo
| 09/22 16:29 Atsakyti
Wiagra > tiksliai ir aishkiai! :-)
Viki
| 09/22 15:44 Atsakyti
"FIA nusprendė po Italijos GP paimti po vieną padangų mėginį iš „Williams“ (“Michelin”) ir „Ferrari“ (“Bridgestone”) ekipų..."nu tarkim,pasibaigus cempionatui paaiskes,kad vienos kompanijos padangos buvo nelegalios.tai ka nors keis?:)na nezinau,man tas padangu karas kazkoks nerimtas atrodo:)
Raikkonen
| 09/22 15:39 Atsakyti
Nu nesveikaij cia jau viskas...
Wiagra
| 09/22 15:33 Atsakyti
Susitiko du suauge, issilavine ir dideles gyvenimo patirties sukaupe "vyrai" (M ir B). Nepasidaline sumustinio B matant M pasiilge kaip nebrebdyla paauglys ir prisiko ant kilimelio... M savo ruoztu net nesivargino islaikyti savo gera varda, nusispjove i savo intelektualuma, issilavinima ir nusimoves kelnes privare ant B kilimelio... Sedi du apsi*** "vyrai", sudu metosi vienas i kita... o shou tesiasi...
Ale
| 09/22 14:34 Atsakyti
bardax tesias
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas