„Formulė-1“ nori didinti etapų skaičių su sprintu

„Formulė-1“ nori didinti etapų skaičių su sprintu
logo 2023 Gegužės 05 d. 20:25, Lamborghini

Į 2023 metų „Formulės-1“ tvarkaraštį įtraukti šeši etapai, kurių formate yra numatytos sprinto lenktynės šeštadieniais. Pirmasis iš jų įvyko prieš savaitę Baku. O šiandien „Formulės-1“ prezidentas Stefano Domenicali vaizdo konferencijoje su investuotojais pareiškė, kad etapų su sprintu skaičių ateityje dar žadama didinti ir rengti kas trečiame sezone etape.

Stefano Domenicali: „Naujasis sprinto formatas buvo sukurtas bendradarbiaujant su komandomis ir FIA. Kaip žinote, idėja yra ta, kad per lenktynių savaitgalį kiekvieną dieną trasoje vyktų kokie nors įvykiai.

Pirmojo šių metų sprinto rezultatai buvo daug žadantys. Visi mūsų partneriai, etapų organizatoriai, spauda ir komandos gana teigiamai įvertino formato pakeitimus. Žinoma, mes padarėme išvadas ir išmokome tam tikras pamokas. Pažiūrėsime, koks formatas bus vasarą – gali būti, kad mes sugebėsime padaryti dar ką nors geriau. Žodžiu, pirmas savaitgalis su sprintu išėjo gana geras.

Kaip įprasta, kai jūs norite pakeisti ką nors standartizuotoje ekosistemoje, tai reakcijos iš tradicinių žiūrovų pusės reikia laukti tik ilgalaikėje perspektyvoje. Tačiau naujieji sirgaliai labai teigiamai sureagavo į pakeistą formatą. To labai prašė etapų organizatoriai.

Mes nenorime, kad ateityje visi etapai vyktų su sprintu. Mes norime palikti sprintų skaičių, regis, trečdalyje visų etapų per sezoną. Mes norime padaryti šiuos etapus ypatingais, suteikti jiems ypatingą sportinį statusą dėl apdovanojimų ir su tuo susijusiomis naujomis komercinėmis galimybėmis. Aš manau, kad tai teisingas kelias“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0