„Formulė-1“ pasirašė sutartį su „Snapchat“

„Formulė-1“ pasirašė sutartį su „Snapchat“
logo 2017 Liepos 14 d. 00:45, Daimler

„Formulė-1“ paskelbė pasirašiusi partnerystės sutartį su amerikiečių socialinių tinklų kompanija „Snap Inc“, kuriai priklauso vaizdinės medžiagos dalinimosi platforma „Snapchat“.

Pirmoji video medžiaga „Snapchat“ platformoje pasirodys jau šį savaitgalį Didžiosios Britanijos GP metu.

F-1 atstovai neįvardino ką tiksliai pamatys sporto sirgaliai. Pranešta tik tiek, jog bus naudojama „Our Stories“ funkcija.

Vėliau F-1 medžiaga „Snapchat“ bus galima mėgautis Singapūro, Japonijos, JAV, Meksikos, Brazilijos ir Abu Dabio GP metu.

„Tai pirmas žingsnis bandant plėsti mūsų socialinių tinklų strategiją“, - sakė vienas iš F-1 atstovų Frankas Arthoferis.

„Nuo pat pradžių sakėme, kad norime dirbti su partneriais, kurie padėtų pritraukti sirgalius arčiau „Formulės-1“. „Snap“ tam puikiai tinka. Naudodami įvairias socialinių tinklų platformas turime toliau stengtis ir siekti sudominti naujus sirgalius.“

„Snap“ platforma yra itin populiari „tūkstantmečio“ žmonių tarpe. Tai žmonės, mūsų sporto ateitis, kuriuos itin norime sudominti.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos