G. Fisichella džiaugiasi šeštąja vieta

G. Fisichella džiaugiasi šeštąja vieta
logo 2007 Balandžio 08 d. 23:45, Renault
Malaizijos GP lenktynėse šeštas finišavęs „Renault“ lenktynininkas Giancarlo Fisichella teigė esąs patenkintas tokiu rezultatu ir atskleidė, kad lenktyniavo sirgdamas.
Italui pavyko puikiai startuoti ir iš 12-osios vietos palypėti į 8-ąją. Dar pora vietų lenktynių metu jis pakilo pasinaudodamas Roberto Kubicos („BMW Sauber“) ir Nico Rosbergo („Williams“) nesėkmėmis ar technikos gedimais.
„Man tai buvo labai sunkios lenktynės, nes keletą pastarųjų dienų jaučiausi prastai ir vartojau vaistus, todėl (varžybų metu – red. past.) teko kentėti. Laimei, esu gerai fiziškai pasiruošęs, ir tai man leido išlikti pastoviam bei tobulai be klaidų pravažiuoti lenktynes“, - po lenktynių kalbėjo G. Fisichella.
„Esu patenkintas savo šiandienos lenktynėmis, nes tai lyg užlipimas ant apdovanojimų pakylos – daugiau pasiekti tikrai negalėjome. Puikiai agresyviai startavau, aplenkdamas keletą bolidų, kas buvo mano vienintelė viltis šiandien pelnyti taškų. Kiek pamenu, tuomet aplenkiau keturis varžovus. Po to bolidas buvo greitesnis važiuojant lenktynių rėžimu, jo veikimas buvo pastovesnis“, - aiškino italas.
„Dabar belieka laukti iš komandos geresnio bolido, kuriuo galėtume kovoti dėl geriausių pozicijų“, - pažymėjo jis.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218