G. Russellas: bolidas kvalifikacijoje buvo „kitoks žvėris“ (1)

G. Russellas: bolidas kvalifikacijoje buvo „kitoks žvėris“
logo Gegužės 08 d. 11:39, Pirelli

Treniruotėse buvęs greičiausias, bet kvalifikacijoje į trečią važiavimų dalį nepatekęs ir už pirmojo dešimtuko ribos likęs George‘as Russellas teigė, kad svarbiausiuose šeštadienio važiavimuose jo automobilis buvo „kitoks žvėris“.

Po penktadienio treniruočių atrodė, kad „Mercedes“ komandai pavyko padaryti pažangą su savo bolidu. Po to, kai treniruotėse buvo greičiausias, G. Russellas nesureikšmino pasiekto rezultato, o šeštadienį, kai liko tik dvyliktas, neslėpė nusivylimo.

„Kvalifikacijoje automobilis buvo visiškai kitoks žvėris. Stipriai kentėjome nuo bolido šokinėjimo. Ir tiesą pasakius, nežinau kodėl. Štai kas buvo sunkiausia“, - kalbėjo sportininkas.

„Tai buvo pirmas kartas šiemet, kai taip prastai jaučiausi posūkyje. Kalbu apie ketvirtą ir penktą posūkius bei stabdymo zonas. Apmaudu, nes kvalifikacijoje buvau lėtesnis nei treniruotėse, tuo tarpu visi kiti buvo sekunde greitesni.“

G. Russellas prasitarė, kad komanda prieš paskutines savaitgalio treniruotes pakeitė automobilio nustatymus.

„Akivaizdu, kad tai susiję su sąlygomis ar kažkuo kitu. Nežinau kas tai galėtų būti, bet jausmas pilotuojant bolidą buvo tikrai kitoks. Automobilio galas vis šokinėjo, gale nebuvo jokio stabilumo. Penktadienį mes buvome labai greiti pirmame sektoriuje, pasitikėjau bolidu, o kvalifikacijoje, staiga, jis tapo visiškai kitoks. Tai susiję su automobiliu. Bet kaip jau sakiau, mes nesuprantame kodėl viskas taip pasikeitė.“

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2022 sezono taškai: 120
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2022 sezono taškai: 74
Komanda: Mercedes Amžius: 24 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
eustachijus
IP: 50a25fa | 05/08 17:15 Atsakyti
Nemačiau,bet kvaloj lėtesnis nei treniruotėj? Dar tos užuominos,kad nžn ką komanda prireguliavo... daug ką pasako
×

TOP naujienos