G. Russellas komandos veiksmus Olandijoje laiko teisingais (11)

G. Russellas komandos veiksmus Olandijoje laiko teisingais
logo Rugsėjo 05 d. 13:37, Pirelli

Mercedes“ sportininkas Lewisas Hamiltonas pirmavo Zandvoorto lenktynėse, kai likus 10 ratų iki finišo lenktynių dalyviai ruošÄ—si restartui. Tačiau tuo metu septyniskart pasaulio čempionas turėjo kur kas senesnes ir kietesnes padangas nei jo persekiotojai – naujas ir minkštas.

Dėl to vėliau sporto veteraną paeiliui aplenkė Maxas Verstappenas, George'as Russellas ir Charlesas Leclercas, kurie paliko Lewisą be podiumo šampano.

Tuo tarpu dviejų „Mercedes“ komandos pilotų kova 64 rate klostėsi gana pavojingai: Russellas įsibėgėjo oro maiše paskui savo partnerį ir judėjo į vidų atakai pirmame posÅ«kyje, o Lewisas, gindamasis, bolidą nukreipė į tą pačią pusę.

Galiausiai viskas apsėjo be incidento, o šią pavojingą situaciją pats G. Russellas aiškino taip: „Tarp mÅ«sų su Lewisu įvyko nesusipratimas, aš nutariau judėti į tą pačią pusę, kurią jis pasirinko gynybai.

Viskas galėjo užsibaigti ne taip gerai, bet mes su pagarba žiÅ«rime vienas į kitą, todėl viskas buvo tvarkoje“.

Po lenktynių Olandijoje finišo dauguma specialistų kaltino „Mercedes“ ekipos strategų štabą už tai, kad išvažiavus saugos automobiliui, komanda padangas pakeitė tik vienam sportininkui. Logika sakė, kad arba reikėjo abu lenktynininkus palikti su senomis padangoms, arba surengti dvigubą sustojimą.

Tačiau Russellas palaikė komandos pasirinkimą.

„Manau, kad sprendimas buvo gana sunkus, - kalbėjo 24 metų pilotas. - Jei mes abu bÅ«tumėm keitęsi padangas, tai Maxui Verstappenui iš karto atiduotumėm lyderystę. O jei abu bÅ«tumėm pasilikę su senomis padangomis – jis neabejotinai irgi mus aplenktų.

Geriausiu šansu mÅ«sų komandai pabandyti nugalėti buvo elgtis skirtingai. Vienas turėjo likti priešais Maxą, kitas – paskui jį.

Jei Hamiltono padangos bÅ«tų galėjusios bent pusėtinai dirbti, viskas galėjo baigtis visai kitaip. Bet buvo aišku, kad mums abiem teks spręsti gana sudėtingus uždavinius“.

Russellas pridÅ«rė: „Esu įsitikinęs, kad pats Hamiltonas to norėjo. Turint galvoje mÅ«sų dabartinę situaciją, mes labai norime iškovoti pirmąją pergalę šiemet. Taškai yra gerai, juos reikia nuolat uždirbinėti, bet pergalė yra kas kita.

Niekas niekada neatsimena, kas finišavo lenktynėse antras. Mums bÅ«tina pergalė lenktynėse“.

Antroji Russello vieta Olandijoje George'ui tapo geriausiu rezultatu „Mercedes“ komandos sudėtyje. Anksčiau jis buvo klasifikuotas antroje vietoje „Formulės-1“ protokole, bet tai įvyko 2021 m. Belgijoje, kur rimtų lenktynių dėl oro sąlygų neįvyko.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2022 sezono taškai: 515
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2022 sezono taškai: 240
Komanda: Mercedes Amžius: 37 m.
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2022 sezono taškai: 275
Komanda: Mercedes Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
SliMMaz
IP: 5202f81 | 09/07 14:01 Atsakyti
YZF
09/05 17:49

Russelas siame champe daugiau tasku surinkes negu LH, tai pirmenybe tu... skaityti daugiau

Buttonas kuris dazniau visiems primena, kad LH yra iveikes nei, kad cempionu tapes, kitaip ir nesnekes
nma
IP: 8c1c9b2 | 09/06 11:02 Atsakyti
Šiaip mersedesų net neturėtų būti ant podiumo šiais metais, jei ne tokia viena raudonos spalvos komanda.
Komentatorius
IP: beb5dda | 09/05 21:30 Atsakyti
Ko čia LuLu fanai verkiat kaip kad jūsų dievukas? Kiek mačiau, tai ne MB Russellą pakvietė softų, o Russellas paprašė MB softų. Pernai finalą irgi prakišo tik todėl, kad LuLu, bijodamas kovos trasoje, pramazino net du padangų keitimus...
as1
IP: d15d442 | 09/05 19:39 Atsakyti
jei būtų palikę abu, nebūtų ir tos 2 vietos paėmę nei vienas. o Hamiltonas eilinį kartą apsiverkė, kad už jo nebus kas priešininkus sulaikytų, kad jam nereikėtų gintis. atsilikinėja stipriai ir vis tiek nori, kad visi paskui jį tik šoktų
mariusis
IP: 7ad5add | 09/05 19:03 Atsakyti
Tu nieko ir nesupratai, lunatike 😀Pripažnk ir būk vyras, kad Hamiltonas tau gylų įspaudą po 2007 metų yra palikęs, nes na negali protingas taip pastoviai kliedėti.
Paaiškink lunatike, racionaliai, kai abu nekovoja dėl čempiono titulo, visą savaitgalį vienas yra greitesnis, bet tau vistiek susišviečia apie pirmenybes. Pagal tave jei Hamiltonas būtų pirmas, Russelas antras, tai davai pakviečiam Hamiltoną į boksus, nes juk Russelas turi daugiu taškų, nors dėl čiampo nei vienas nekovoja, o pakviečiam, nes taip susapnavo yzf 😀
mariusis
IP: 7ad5add | 09/05 18:22 Atsakyti
YZF
09/05 17:49

Russelas siame champe daugiau tasku surinkes negu LH, tai pirmenybe tu... skaityti daugiau

Jo, kvalifikaciją pralaimėjo, visas varžybas vilkosi už Hamiltono, kovoja dėl čempiono titulos Russelas. Taip pirmenybė jam turėjo būti. Ką tu rūkai lunatike 😀
YZF
IP: 20135ae | 09/05 17:49 Atsakyti
Buttonas teisingai
09/05 17:06

Buttonas teisingai pasake komentuojant, jei keisti, tai turejo abiem a... skaityti daugiau

Russelas siame champe daugiau tasku surinkes negu LH, tai pirmenybe turetu buti jam, kaip komandos lyderiui. Buttonas tiesiog nusisnekejo.
Buttonas teisingai
IP: 4df393b | 09/05 17:06 Atsakyti
Buttonas teisingai pasake komentuojant, jei keisti, tai turejo abiem arba Hamiltonui, nes mašinos su kuria mersai nugalėti galėtų bulius mersai paprasčiausiai neturėjo.
YZF
IP: 20135ae | 09/05 17:01 Atsakyti
jv
09/05 15:11

o kaip kitaip? Tavo vieno atzvilgiu teisingai, LH atzvilgiu neteisinga... skaityti daugiau

Ne, LH nebutu islindes pries MV. O kodel reikejo abu palikti? Va GR stojo ir paeme antra vieta, o butu paemes kokia ketvirta. Ka, negerai? Galetum gi pasidziaugti
JO..
IP: 37ecd83 | 09/05 16:21 Atsakyti
WOLFAS-pjove gryba. Tik kvailys gali sitaip NEMASTYTI!!!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas