G. Russellas: Lewisui tam tikri dalykai yra leidžiami lengviau (4)

G. Russellas: Lewisui tam tikri dalykai yra leidžiami lengviau
logo 2023 Spalio 04 d. 19:30, Steve Etherington for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Mercedes“ lenktynininkas George‘as Russellas prakalbo apie tai, kodėl, jo nuomone, Lewisas Hamiltonas atvykęs į komandą iškart turėjo „daugiau pagarbos“ iš komandos vadovo Toto Wolffo lyginant su juo pačiu.

Ši tema išsivystė po to, kai jo buvo pasiteirauta, kaip T. Wolffas reagavo į tai, jog Nyderlandų GP, lenktynininkas pasirodė su randu ant riešo. G. Russellas ne tik papasakojo apie tai, iš kur atsirado randas, tačiau ir kiek išsamiau nušvietė savo ir komandos vadovo santykius.

„Esu ne kartą sakęs Toto, jog noriu padaryti vienokius ar kitokius dalykus, patirti tam tikras pramogas, bet jis nori, kad aš būčiau atsargus. Ir iš esmės jis visiškai teisus, tačiau, aš turiu tokį mentalitetą, jog negaliu savęs suvynioti į burbulinę plėvelę. Tuo tarpu Lewisui tam tikri dalykai yra leidžiami lengviau.

Aš puikiai žinau savo ribas, žinau kokios yra mano galimybės, o didžiausią džiaugsmą jaučiu lenktynių trasoje. Visi dalykai, kuriuos bandyčiau atlikti, bÅ«tų tik tokiame lygmenyje, kur nerizikuočiau susižeisti, tačiau trumpai tariant Ispanijoje mokiausi valdyti Foil tipo banglentę.

Pirmą dieną nukritau, mano ranka užsikabino ir šiek tiek įpjovė mano riešÄ…. Dėl to ant mano rankos liko kelios mėlynės, o aš apie viską pranešiau Toto. Jis į tai sureagavo atsiųsdamas nuotrauką, kaip pat per atostogas susilaužė vieną iš savo kaulų.

Nesu tikras ar tinkama sakyti, jog mane ir Toto sieja tėviški santykiai, tačiau Lewisas ir Toto pažįstami kur kas ilgiau, o tai daug ką paaiškina. Kai Lewisas atvyko į „Mercedes“ jis jau buvo čempionas, jis jau tuomet buvo labai ryški žvaigždė.

Galbūt Toto jam tikrai jautė daugiau pagarbos, kai jis prisijungė prie organizacijos, kadangi tuo metu naujokas buvo būtent mūsų vadovas, tuo tarpu Lewisas, kaip jau sakiau, buvo žvaigždė.

Mano atveju, mes pradėjome dirbti, kai aš buvau dar šešiolikmetis. Manau, jie visada norėjo mane auklėti, patarti, padėti išnaudoti turimą potencialą. Tačiau manau, kad paskutiniu metu mÅ«sų santykiai pasikeitė, sakyčiau, kad jie yra ne tėviški, o labiau draugų santykiai.

Mes taip pat turime puikius santykius ir poromis – su Toto žmona ir mano mergina. Išties daug laiko praleidžiame kartu, kartu vakarieniaujame ir nuolat juos matome. Taigi, jis yra mano viršininkas, tačiau tuo pačiu ir draugas. Mes matome vienas kitą tiesiog pastoviai. Gyvename vienas nuo kito 200 metrų atstumu. Mes kartu einame į sporto salę, kartu geriame kavą.

Tiesa sakant, mes per daug nekalbame apie lenktynes. Šiuo metu kartu mokomės nardyti. Iš tikrųjų neseniai prie mÅ«sų pirmam šuoliui prisijungė ir Lewisas.

Aš esu vaikas iš Jungtinėje Karalystėje. Vanduo, vandens sportas ir panaši veikla anksčiau niekuomet nebuvo man labai artimos, tačiau esu dėkingas gyvenimui už tai, jog jis tiek daug parodo. Prieš porą metų net nežinojau, kas yra nardymas, o po vandeniu galima pamatyti visai kitą pasaulį. Tai man yra geriausias bÅ«das užsimiršti. Anksčiau nebūčiau pagalvojęs, jog darysiu tokius dalykus“, - pasakojo G. Russellas.Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
OI
IP: 5e27045 | 10/05 07:37 Atsakyti
Tai bent plepys. Su tokiu geriau neiti į žvalgybą..
Zdarovas
IP: 3699996 | 10/05 08:45 Atsakyti
jis tiek titulu turetu tai ir jam atleistina butu kaikuriose vietose..
tp
IP: 8ced5d0 | 10/05 07:51 Atsakyti
Ne be reikalo tiek daug rašoma apie Hamiltono sutarčių pratęsimus. Jei gerai atsimenu, jis jau 2014 kontrakto pratęsimuose kovojo dėl daugiau laisvės. Matyt išsikovojo
Ken
IP: 1efdfca | 10/06 01:08 Atsakyti
Todel, kad juodis
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0