George'as Russellas prieš artimiausią „Formulės-1“ savaitgalį Vengrijoje pakalbėjo apie savo ateitį „Mercedes“ komandoje. Kai Maxas Verstappenas lieka „Red Bull“, akivaizdu, kad netrukus britas „sidabrinės strėlės“ pratęs kontraktą su komandos lyderiu.
G. Russellas žiniasklaidai sakė: „Tiesą sakant, niekada neturėjau baimės prarasti savo vietos komandoje. Apie tai net nebuvo jokios šnekos, nepaisant to, kad jūs (žurnalistai) mėgstate išpūsti tą burbulą.
„Mercedes“ niekada neskubėjo pratęsti Kimi ar mano kontrakto, kadangi mūsų kontraktai ir taip yra pakankamai tvirti.
Dabar yra praėję šiek tiek laiko, palyginus su tuo, kas dėjosi prieš maždaug 12 mėnesių. Tuo metu turėjau daugiau nerimo, norėjau išsispręsti savo likimą 2025 metams. Prieš šešis mėnesius irgi panašiai jaučiausi, tačiau dabar esu geriausios savo karjeros formos. Jaučiu, kad turiu daug ką pasiūlyti.“
„Mercedes“ veidas taip pat pasisakė apie suprastėjusius komandos draugo Kimi Antonelli rezultatus bei persekiojančias nesėkmes.
„Kimi šiuo metu jaučiasi kiek geriau nei sezono starte, tačiau mums labai nepadeda prastas komandos bolidas“, – teigė G. Russellas.