G. Russellas: neleisiu klaidoms gadinti lenktynių

G. Russellas: neleisiu klaidoms gadinti lenktynių
logo 2023 Rugsėjo 21 d. 19:13, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ lenktynininkas George'as Russellas kovojo dėl antros vietos etape SingapÅ«re, bet paskutiniame rate sudaužė bolidą. Britų lenktynininkas papasakojo, kad sugebėjo atsikratyti nusivylimo ir Suzukoje neprisimins apie savo klaidą.

George'as Russellas: „Jei būčiau žinojęs, kad tai paskutinis ratas ir jei aš būčiau sumažinęs apsukas, tai mane aplenktų Lewisas Hamiltonas ir aš tikrai graužčiau save.

Mes atvažiavome į kitą etapą, o lenktynės Singapūre liko praeityje. Negalima blogoms mintims apimti visą galvą. Jei labai ilgai galvosi apie nesėkmę, tai tave apims negatyvios nuotaikos ir tai nieko gero neduos.

Sekmadienį vakare man paskambino Andrewas Shovlinas ir pasakė: „Vienintelė priežastis, dėl kurios mes galėjome pakovoti dėl pergalės ten, tai reikėjo be priekaištų pilotuoti visą savaitgalį“. Ir pridÅ«rė: „Tu priminei mums, kaip reikia kovoti dėl pergalių, todėl visada prisimink šÄ¯ jausmą“.

Aš prisiminiau teigiamus momentus, kuriuos turėjome mes praėjusiame etape. Aš tikrai buvau patenkintas savo greičiu ir neleisiu „dviejų centimetrų klaidai“ užtemdyti šio savaitgalio“.

Kalbėdamas apie užduotis likusiems šio sezono etapams, G. Russellas prioritetu laiko kovą su „Ferrari“ dėl antros vietos Konstruktorių taurės įskaitoje: „Jei kalbėsime vien tik apie rezultatus, tai aš šiemet važiuoju geriausią savo sezoną,. Tačiau sezono eigoje dėl įvairiausių priežasčių išbarsčiau apie 60 taškų.

Mano tikslas – padėti „Mercedes“ komandai iškovoti antrą vietą Konstruktorių įskaitoje. Nuo pat sezono pradžios buvo akivaizdu, kad šiemet mes nekovosime dėl čempionų titulo ir aš nežinau, ar tai paveikė mÅ«sų komandą, ar ne.

Kiekviena klaida turi priežastį. Kai bandai vairuoti ant galimybių ribos, visada padidėja rizika. Prisimenu tuos laikus, kai tapdavau čempionu jaunimo serijose ir suprantu, kad reikėjo rodyti gerus rezultatus, nes tai bÅ«davo labai ilgas žaidimas. Galiu patikinti, kad kai mes tik sugrįšime prie sportinės formos, leidžiančios kovoti dėl titulo, aš veiksiu taip, kaip reikia, kad galėčiau tapti čempionu“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821