G. Russellas: neleisiu klaidoms gadinti lenktynių (4)

G. Russellas: neleisiu klaidoms gadinti lenktynių
logo Rugsėjo 21 d. 19:13, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Mercedes“ lenktynininkas George'as Russellas kovojo dėl antros vietos etape SingapÅ«re, bet paskutiniame rate sudaužė bolidą. Britų lenktynininkas papasakojo, kad sugebėjo atsikratyti nusivylimo ir Suzukoje neprisimins apie savo klaidą.

George'as Russellas: „Jei būčiau žinojęs, kad tai paskutinis ratas ir jei aš būčiau sumažinęs apsukas, tai mane aplenktų Lewisas Hamiltonas ir aš tikrai graužčiau save.

Mes atvažiavome į kitą etapą, o lenktynės Singapūre liko praeityje. Negalima blogoms mintims apimti visą galvą. Jei labai ilgai galvosi apie nesėkmę, tai tave apims negatyvios nuotaikos ir tai nieko gero neduos.

Sekmadienį vakare man paskambino Andrewas Shovlinas ir pasakė: „Vienintelė priežastis, dėl kurios mes galėjome pakovoti dėl pergalės ten, tai reikėjo be priekaištų pilotuoti visą savaitgalį“. Ir pridÅ«rė: „Tu priminei mums, kaip reikia kovoti dėl pergalių, todėl visada prisimink šÄ¯ jausmą“.

Aš prisiminiau teigiamus momentus, kuriuos turėjome mes praėjusiame etape. Aš tikrai buvau patenkintas savo greičiu ir neleisiu „dviejų centimetrų klaidai“ užtemdyti šio savaitgalio“.

Kalbėdamas apie užduotis likusiems šio sezono etapams, G. Russellas prioritetu laiko kovą su „Ferrari“ dėl antros vietos Konstruktorių taurės įskaitoje: „Jei kalbėsime vien tik apie rezultatus, tai aš šiemet važiuoju geriausią savo sezoną,. Tačiau sezono eigoje dėl įvairiausių priežasčių išbarsčiau apie 60 taškų.

Mano tikslas – padėti „Mercedes“ komandai iškovoti antrą vietą Konstruktorių įskaitoje. Nuo pat sezono pradžios buvo akivaizdu, kad šiemet mes nekovosime dėl čempionų titulo ir aš nežinau, ar tai paveikė mÅ«sų komandą, ar ne.

Kiekviena klaida turi priežastį. Kai bandai vairuoti ant galimybių ribos, visada padidėja rizika. Prisimenu tuos laikus, kai tapdavau čempionu jaunimo serijose ir suprantu, kad reikėjo rodyti gerus rezultatus, nes tai bÅ«davo labai ilgas žaidimas. Galiu patikinti, kad kai mes tik sugrįšime prie sportinės formos, leidžiančios kovoti dėl titulo, aš veiksiu taip, kaip reikia, kad galėčiau tapti čempionu“.Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ane
IP: 6aa57a3 | 09/21 21:36 Atsakyti
Prieš LH sunku važiuoti, Vetelis irgi klaidas darydavo spaudžiamas
mirkam
IP: cdc89c5 | 09/22 09:12 Atsakyti
MB tūrėtų būti atsiplėšę nuo visų ir tvirtai užimt antrą vietą konstruktoriuose, bet kai bolidas savaitgalį yra geriausias rikiuotėj, o finiše vienas baigia žemiau MCL, o kitas sienoj, tikrai motyvuoja. GR kaip lenktynininkui turėtų būti žinoma, kad jei esi vidutiniokas Perez lygio, tai negali spausti kaip MV, nes pasipils klaidos.
Tur but,
IP: 57b49f5 | 09/22 07:23 Atsakyti
Kai vaziavo Mersu, kuri jis vadino "slubu arkliu" paskutiniam rate posuki "iskabindavo"... Kai dabar LH, "zvengia" trecioj vietoj, pradejo kitaip kalbet...
Apakes23
IP: b81c06c | 09/22 09:19 Atsakyti
Na LH kai priartėjo iki atakos atstumo, Norriso taip ir nebesugebėjo atakuoti. Realiai komanda turėjo įsikišti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749