G. Russellas nusivylęs pasirodymu kvalifikacijoje (1)

G. Russellas nusivylęs pasirodymu kvalifikacijoje
logo Spalio 01 d. 19:03, Pirelli

George‘as Russellas neslepia, kad yra nusivylęs, jog dėl problemų su automobiliu SingapÅ«re surengtoje kvalifikacijoje jam nepavyko iškovoti aukšto rezultato.

Sportininkas savo pasirodymą baigė jau po antros kvalifikacijos dalies ir startuos iš vienuoliktos pozicijos. Iki patekimo į paskutinę važiavimų dalį britui pritrÅ«ko vos 0,006 sek.

„Turėjau problemų, kurios susijusios su stabdžiais ir varikliu. Gaila, jog taip nutiko. Nemanau, kad bÅ«tume pasirodę geriau patekę į trečią dalį, nes abejoju, jog komanda bÅ«tų spėjusi išspręsti problemas. Važiavimų metu buvo tam tikrų užuominų apie galimas problemas, tad apmaudu, jog taip nutiko“, - sakė G. Russellas.

Anot brito, optimistiškai nuteikia geras Lewiso Hamiltono pasirodymas, kuris iškovojo trečią startinę poziciją.

„Žinoma, apmaudu dėl savęs ir komandos. Atrodėme stiprÅ«s, Lewisas buvo labai, labai greitas. Taip, tai nuteikia pozityviai, bet tai trasa, kurioje svarbu gerai pasirodyti kvalifikacijoje. Laimei, kad čia padangos stipriai dėvėsi. Tad rytoj galime pamatyti dviejų sustojimų taktikas. Tiesiog apmaudu, kad šiandien taip nepasisekė, nes galėjome kovoti dėl vietos pirmame trejetuke.“

George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2022 sezono taškai: 275
Komanda: Mercedes Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Lauris
IP: 71f5cfd | 10/02 08:06 Atsakyti
Automobilių
×

TOP naujienos