G. Russellas: pagrindinis tikslas – aplenkti „Ferrari“

G. Russellas: pagrindinis tikslas – aplenkti „Ferrari“
logo 2023 Rugsėjo 16 d. 19:52, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

George'as Russellas kvalifikacijoje Singapūre parodė antrą laiką ir tikisi, kad lenktynėse jam pavyks aplenkti „Ferrari“, nes „Mercedes“ čia turi taktinį pranašumą.

George'as Russellas: „Čia labai karšta. Labai sunki sesija, nes kai tik sėdi prie vairo, jautiesi tarsi pirtyje. Čia smarkiai prakaituoji, o reikia susikoncentruoti ties bolido vairavimu ir išsaugoti šaltą protą.

Šį savaitgalį absoliučiai pasitikiu bolidu, o komanda puikiai padirbėjo ir panaudojo teisingą taktiką – lyginant su visai kitais, mums lenktynėms pavyko išsaugoti naujų vidutinių padangų komplektą. Daugiau niekas tokių padangų neturi.

Patekti į kvalifikacijos finalą ir būti pirmoje eilėje, turint taktinį pranašumą lenktynėms – labai geros žinios.

Šiais metais Singapūre kiek kitokia trasos konfigūracija, bet penktadienį mes matėme, kad su padangų degradacija buvo labai blogai, todėl, renkantis lenktynių strategiją, reikia apsispręsti – stoti boksuose vieną kartą, ar du. Skirtumas tarp šių dviejų schemų nėra didelis, tačiau kadangi mes turime papildomą vidutinių padangų komplektą, tai mes galime „Ferrari“ pastatyti į nepatogią padėtį ir norime priversti juos padaryti klaidą. Mūsų tikslas čia yra aplenkti „Ferrari“, mums daugiau nieko nereikia“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218