G. Russellas: sezonas yra absoliuti katastrofa (4)

G. Russellas: sezonas yra absoliuti katastrofa
logo Rugsėjo 24 d. 11:45, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

George'ui Russellui lenktynės Japonijoje buvo labai turiningos. Jis ne kartą rimtai, ratas į ratą, varžėsi su savo komandos draugu Lewisu Hamiltonu.

Lenktynių pabaigoje dėl savo strategijos stoti vos vieną kartą G. Russellas prarado kelias pozicijas bei vietą ant podiumo.

Po lenktynių britas teigė, kad buvo verta bandyti tokią strategiją: 

„Tikrai buvo verta pabandyti. Trys sustojimai bÅ«tų greičiau nei vienas sustojimas, tačiau vienas sustojimas mums davė galimybę likti trečioje pozicijoje su saugos automobilio ar raudonos vėliavos pagalba arba net jeigu aplenkti bÅ«tų sunkiau nei mes tikėjomės.

Galiausiai galimybė likti trečioje pozicijoje buvo, tačiau šešta vieta yra pakankamai teisingas visko atspindys“, – kalbėjo G. Russellas.

Mercedes“ lenktynininkas taip pat papasakojo apie savo pokalbius per radiją bei šiek tiek apibendrino sezoną. 

„Kuomet esi automobilyje 48 ratus, viską atiduodi ir bandai įvairias strategijas, radijas tuomet yra galimybė išleisti savo nepasitenkinimą.

Aplenkti buvo sudėtinga. Matėt Piastrį su žymiai šviežesnėm padangom ir greitesniu automobiliu, net ir jis nepraskriejo pro mane. Jis užtruko du ratus.

Mano tikslas yra užsitikrinti antrą vietą konstruktorių taurėje. Kalbant apie asmeninius tikslus, apie bendrą įskaitą galvoti net neverta. Sezonas yra absoliuti katastrofa, iššvaisčiau tiek daug šansų. Lewisas gali užimti trečią vietą. Tad viskas yra gerai“, – teigė G. Russellas. Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Life
IP: bb12b01 | 09/24 17:51 Atsakyti
Hamis 3 vietoje, tik bulliams nusileidžia, aišku 7 kart čempionui gal ir nelabai, bet bendrai imant visai geras sezonas. Vat Russelo 8 vieta tai tikrai katastrofa, per jį mersai gali prarast 2 ar net 3 konstruktorių vietą.
tp
IP: f4fa779 | 09/24 16:31 Atsakyti
Russellas: bando aplenkti Hamiltoną
Also Russellas: we're fighting?
Null
IP: 5c602ee | 09/24 19:05 Atsakyti
Nu liezuvis pas pona iki keliu
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 09/24 22:06 Atsakyti
Šiaip tiesa, nesvarbu, kad hamis 3 ar russel 8, bet iki rb atstumas nemažėja, čia yra didžiausia problema, o ar liksi ar 2 ar 3 nėr skirtumo, ką sakė ir pats toto, malonu būt aukščiau, bet niekas to nesureikšmina.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749