G. Russellas: tarp manęs ir Lewiso vyko kieta, bet sąžininga kova (3)

G. Russellas: tarp manęs ir Lewiso vyko kieta, bet sąžininga kova
logo Rugsėjo 25 d. 17:43, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

George‘as Russellas Japonijos GP metu naudodamasis radijo ryšiu akivaizdžiai nebuvo patenkintais kai kuriais komandos draugo Lewiso Hamiltono veiksmais. Visgi, „Mercedes“ piloto teigimu, tai buvo tik emocijų išraiška, o kova su L. Hamiltonu buvo sąžininga.

„Kartais naudojame radijo ryšį tam, kad išreikštume savo emocijas. Supraskite, lenktyniniame automobilyje yra labai karšta, tai yra ilgos lenktynės, kur kaunamės dėl kiekvieno centimetro.

Asmeniškai čempionate turiu du tikslus. Pirmiausia su komanda turime iškovoti antrą vietą konstruktorių įskaitoje. Asmeninėje įskaitoje aukštai pakilti vilčių neturiu ir čia Lewiso situacija yra geresnė, tačiau dabar esmė yra aplenkti „Ferrari“, o taip pat dirbti su kitų metų bolidu.

Kalbant apie mane ir Lewisą, Japonijoje turėjome gerą ir atkaklią kovą. Tai buvo kieta, bet sąžininga kova. Išties mes kovodami vienas prieš kitą praradome šiek tiek laiko, o, kaip jau sakiau, kai esi kažkuo nepatenkintas, kartais išsilieji per radiją. Visgi, tai tik lenktynių dalis“, - sakė G. Russellas.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
No comment
IP: 57b49f5 | 09/25 18:26 Atsakyti
Kai GR buvo isstumtas, kalbeti apie sazininga kova reiskia... pateisinti LH. Primine 2021 metus, bet siuo atveju jie vienoj komandoj, o LH isstume Rusell'a in style. Neprisimenu, kad Bota taip butu isstumes...
mirkam
IP: cdc89c5 | 09/25 19:51 Atsakyti
Pasiklydo savo tiksluose ir veiksmuose, emotions first: https://www.youtube.com/shorts/TfpbzSvngSg
Haka
IP: 1d146e0 | 09/25 18:27 Atsakyti
Kas cia per backstreet boys coveris
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749