G. Russellas: viskas galėjo baigtis daug blogiau

G. Russellas: viskas galėjo baigtis daug blogiau
logo 2019 Balandžio 26 d. 22:47, Williams

„Williams“ pilotas George‘as Russellas mano, kad incidentas su kanalizacijos dangčiu galėjo baigtis daug blogiau. Anot brito, trÅ«ko labai nedaug ir kanalizacijos dangtis bÅ«tų kiaurai pramušÄ™s jo automobilio dugną.

Pirmasis atsilaisvinusį kanalizacijos dangtį pirmoje treniruotėje kliudė Charlesas Leclercas. Tiesa, „Ferrari“ pilotas jį kliudė tik galiniu ratu. Tuo tarpu G. Russellas jį pervažiavo ir kliudė bolido dugnu, kuris incidento metu buvo stipriai pagadintas.

„Žinojau, kad kažką kliudžiau trasoje, bet tuo metu nesupratau, jog tai buvo kanalizacijos dangtis. Toje vietoje trasa ir taip yra nelygi. Bet buvau labai nustebintas, kai pajutau smÅ«gį. Tai buvo labai pavojinga“, - pasakojo G. Russellas.

„10-15 milimetrų aukšÄiau ir dangtis bÅ«tų pataikęs tiesiai ten, kur aš sėdžiu. Tad viskas galėjo baigtis daug blogiau. Labai gaila dėl komandos vyrukų. Turi programą, planų treniruotėms ir viskas staiga nukeliauja tiesiai į kanalizaciją, tiesiogine to žodžio prasme.“

„Akivaizdu, jog tai buvo didelis smÅ«gis. Likau šokiruotas. Tiesiog važiavau tiesiąja, dirbau įprastą darbą ir staiga pajutau stiprų smÅ«gį. Po smÅ«gio jėgainė iš karto išsijungė. Labai gaila dėl mechanikų, kurie turės viską suremontuoti.“

„Dėl to kas nutiko praleidau abi treniruotes. Na gerai, visi praleido pirmas treniruotes, bet aš neturėjau galimybės įveikti gal 40 ratų. Tad man dar liko valanda paskutinėse treniruotėse ir pirmoji dalis kvalifikacijoje. Tad galima teigti, jog lenktynes pradėsime beveik tam visiškai nepasiruošÄ™. Svarbu rytoj tinkamai atlikti darbą ir nepadaryti nieko kvailo.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas