„Haas“ ekipos vadovas Guntheris Steineris po pirmųjų kelių bandymų dienų mano, kad „
Ferrari“ labai mažai nusileidžia praėjusių metų čempionei „
Mercedes“.
L. Hamiltonas buvo greičiausias pirmąją Barselonoje vykstančių važiavimų dieną. Tuo tarpu antradienį geriausią rezultatą užfiksavo „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas.
G. Steinerio teigimu, priešingai nei pernai, „Mercedes“ šį kartą nevažiuoja visai kitoje lygoje.
„Ne, taip nėra. „Ferrari“ šį kartą taip pat gerai atrodo. Nemanau, kad „Ferrari“ stipriai atsilieka nuo „Mercedes“. „Ferrari“ rezultatai nuteikia labai optimistiškai“, – pasakojo „Haas“ ekipos vadovas.
G. Steineris pridūrė, kad minėtosios dvi komandos yra kol kas stipriai nutolusios nuo kitų dalyvių.
„Sakykime, kad pirmos dvi komandos yra toli priekyje. Tuo tarpu likusias ekipas skiria mažesni laiko tarpai. Žinoma, mes dar nematėme tikrojo komandų tempo.“
G. Steineris tikisi, kad pirmose naujojo sezono lenktynėse „Haas“ bus pajėgi kovoti dėl taškų.
„Pirmose lenktynėse tikimės iškovoti taškų. Įvertinus tai, ką pamačiau per pirmas bandymų dienas, manau, kad tai realu. Žinoma, viskas gali pasikeisti kitą savaitę. Galbūt kitoms komandoms pavyks stipriai pagreitėti. Bet kol kas panašu į tai, kad pirmose lenktynėse būsime pajėgūs kovoti dėl taškų.“
„Haas“ vadovas neslėpė, jog yra itin patenkintas nauju „Ferrari“ varikliu.
„Ferrari“ puikiai padirbėjo su naujuoju varikliu, pavarų dėže bei kitais elementais. Neturėjome jokių problemų. Iki šiol esame labai patenkinti.“
[gallery id=1246 rand=rand]