G. Steineris: mes ne taip viską planavome (3)

G. Steineris: mes ne taip viską planavome
logo Gegužės 22 d. 20:05, Pirelli

Barselonoje „Haas“ komanda pirmą kartą nuo 2019 m. kvalifikavosi pirmame dešimtuke. Amerikiečių komanda tikėjosi Ispanijoje uždirbti taškų, tačiau geriausiu ekipos rezultatu tapo 14-ta Micko Schumacherio vieta, kuris po Pierre'o Gasly baudos buvo klasifikuotas 13-toje vietoje.

Vokiečio komandos partneris Kevinas Magnussenas susidÅ«rė su Lewisu Hamilonu pirmame rate, visas lenktynes važiavo peletono pabaigoje ir finišavo 17-tas.

Mickas Schumacheris: „Gana liÅ«dnas rezultatas. Mes žinojome, kad bus sunku realizuoti dviejų sustojimų strategiją ir bandymai jos laikytis neatsipirko. Mums dar daug ko reikia mokytis ir judėti į priekį.

Mes šauniai praleidome šeštadienį ir išvengėme problemų penktadienį, o tai labai naudinga. Aš gerai startavau ir išvengiau problemų pirmame rate – to mes ir siekėme. Gali bÅ«ti, kad lenktynėse mums trÅ«ko greičio, bet tikiuosi, kad bÅ«sime greitesni kituose etapuose. Aš tęsiu atakas“.

„Haas“ vadovas Guentheris Steineris: „Diena praėjo ne pagal planą dėl kelių priežasčių. Visų pirma, Kevino Magnusseno ir Lewiso Hamiltono susidÅ«rimas ketvirtame posÅ«kyje praktiškai užbaigė Kevino lenktynes. Mes pabandėme atsikovoti dėl strategijos, jei bÅ«tų koks nors incidentas, tačiau mÅ«sų planas nesuveikė.

Mickas nuvažiavo sudėtingas lenktynes. Jis labai gerai startavo ir viskas klostėsi puikiai, bet po šešių ratų jis prarado kelias pozicijas, o po to varžybos išslydo iš mÅ«sų rankų. Mes viską ne taip planavome, bet dabar pabandysime atsilošti kitame etape“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2022 sezono taškai: 15
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
EKO
IP: 6c05122 | 05/23 12:32 Atsakyti
Gal čia tie Ferrari strategai dirba kur du sezonus meistriškai parinkdavo netinkamą taktiką. . .
Jp
IP: ad16e2d | 05/23 06:59 Atsakyti
Shumui truxta dar patirties vairuojant konkurencinga bolida.todel prasileidzia varzovus,arba sudauzo bolida.kolkas jam gereusia sekasi vaziuoti rikiuotes gale
Rolle
IP: 7186db7 | 05/22 21:53 Atsakyti
Abejoju,kad Haas isvis turi strategus.Taip susikt Schumiui lenktynes.Jau pirna sustoima pavelavo,o toliau tai isvias pievos.
Haas nors redbull bolida duok,vistiek paskutiniai atvaziuos.
×

TOP naujienos