G. Steineris: N. Mazepinui sukūrė „blogo berniuko“ įvaizdį (6)

G. Steineris: N. Mazepinui sukūrė „blogo berniuko“ įvaizdį
logo Gegužės 03 d. 19:15, Haas / LAT Photo

Lenktynių Portugalijoje metu Nikita Mazepinas vos nesusidūrė su Sergio Perezu, kai „Red Bull“ pilotas lenkė „Haas“ komandos narį visu ratu. Nikita gavo 5 sek. baudą ir vėliau atsiprašė Sergio, bet iš karto po incidento lenktynių transliacijos inžinierius į eterį paleido Perezo nepasitenkinimo žodžius Mazepino adresu, kur Sergio ne itin švelniai atsiliepė apie rusų pilotą.

Komentuodamas šį įvykį, „Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris pabrėžė, kad jo lenktynininkas N. Mazepinas tapo kritikų suformuoto negatyvaus įvaizdžio taikiniu, kuris pradėtas formuoti ar prieš Nikitai ateinant į „Formulę-1“, o TV transliacijos dar labiau stiprina „blogo berniuko“ įvaizdį, taip norėdamos žiūrovams sukurti papildomą pramogą.

Guentheris Steineris: „Kai jūs vairuojate bolidą 300 km/h greičiu ir tuo momentu jums kas nors sutrukdo, tai jūs per radiją nesakysite „šis vaikinas veikia ne pačiu geriausiu būdu“, o jūs jį apibūdinsite kur kas griežtesniais žodžiais. Taip darytų visi lenktynininkai.

Mes visi žinome, jog Nikita jau padarytas „blogu berniuku“, todėl televizija įtraukė šį komentarą, kadangi sirgaliai norėjo išgirsti ką nors panašaus. Jei jie rodys tik malonius žodelius, kuriuos pilotai sako vienas apie kitą, tai niekam nebus įdomu. Manau, kad tai yra būdas pritraukti dėmesį, nes mes visi esame šio „šou“ dalis.

Nemanau, kad tas įvykis paveiks Mazepiną. Man taip pat nesinorėtų, kad apie mane kalbėtų šlykščius dalykus, bet jei tokie komentarai stipriai veikia jus, tai geriau pasiieškoti kito darbo.

Kalbėdamas apie konkretų incidentą su Perezu, G. Steineris pažymėjo: „Manau, kad mėlynos vėliavos pasirodė per vėlai – Perezas jau buvo jį aplenkęs, kai užsidegė mėlyna indikacija. Iš kitos pusės, mes taip pat turime pagerinti komunikaciją tarp piloto ir komandos, kai jis išvažiuoja iš boksų ir kai jį pasiveja greitesnis sportininkas. Tai buvo padaryta netyčia, nieko blogo neįvyko, nors ir atrodė prastai.

5 sek. bauda neturėjo jokios įtakos. Po varžybų Nikita pakalbėjo su Sergio ir atsiprašė jo. Tai buvo jauno piloto klaida. Tokių įvykių pasitaiko, bet gerai, kad niekas nenukentėjo. Taip, Nikita gavo baudą ir baudos balą, bet tai neturėjo įtakos rezultatui“.

Haas
Komanda: Haas 2021 sezono taškai: 0
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Nikita Mazepinas
Pilotas: Nikita Mazepinas 2021 sezono taškai: 0
Komanda: Haas Amžius: 22 m.
Plačiau

Komentarai (6)
Q
IP: 356b36c | 05/04 22:56 Atsakyti
Tai kieno kalte, kad vaikas karjiera auksciausioi auto sporto klasei pradejo nuo skandalo? Juolabiau kai rezultatai ir zioplos klaidos viska apipavidalina.
giedriusx3
IP: 24e6fb4 | 05/04 12:39 Atsakyti
Greičiau jau blogo vairuotojo
maxpower
IP: 99dc653 | 05/04 08:58 Atsakyti
Apie performance yra kažkokių komentarų?:)
ddt
IP: 21ec4ad | 05/03 22:23 Atsakyti
Nelabai supratau, kaip "blogas berniukas" yra susijęs su eteryje dažniausiai naudotu žodžiu "idiot"?
Kestutis Gps
IP: 6fb0017 | 05/03 21:09 Atsakyti
Dabar pagalvojau, gal tas Štainerio talentas važiuoja lėtai, nes akis įsibedęs į ekranėlį... kur pasileidęs YouTube filmukus apie... :D Tad natūralu, kad nemato mojuojamų mėlynų vėliavų, nei kurioje vietoje veidrodėliai pritvirtinti...
Jo, jo - indikacija pastriginėja, kaip ir F1 TV - žiūrovams...

Niekad negalvojau, kad Štainerio lėžuvis toks tinkamas sėd... laižymui :)))
Grybo
IP: 1fc2d2d | 05/03 20:33 Atsakyti
norėjo pasakyti - važiuojančio už tėčio pinigus įvaidį, kai pilnas F2 talentingesnių ir ne blogiuko, o lūzerio turtingo už tarpkojų laikančio geriau nei f1 vairą
×

TOP naujienos