G. Steineris nenori 11 komandų „Formulėje-1“

G. Steineris nenori 11 komandų „Formulėje-1“
logo 2023 Gegužės 23 d. 12:12, MoneyGram Haas F1 Team

Per ateinančius „Formulės-1“ komandų kiekis gali padidėti iki vienuolikos ar net dvylikos.

Labiausiai ateiti į „F1“ pretenduoja „Sauber-Audi“ bendras projektas bei Michaelo Andretti ir „Cadillac“ projektas. 

Jau daugiau nei penkmetį „Formulė-1“ laikosi su 10 komandų. Tai garantavo stabilumą ne vienai komandai, o pats čempionato varikliukas taip pat puikiai veikia, tai įžvelgė „Haas“ vadovas Guentheris Steineris. 

„Nieko čia nepridursi. Aš nesu pozicijoje, kurioje žinočiau, ką kitos naujos komandos gali duoti šiam sportui, tačiau 11 ar 12 komandų yra daug.

Jeigu bus pridėtos naujos komandos, turi būti kažkokia nauda dabartinėmis 10 komandom, tuomet manau niekas neturės jokių problemų“, – kalbėjo G. Steineris.

„Haas“ vadovas nori potencialios naudos, jei į „Formulę-1“ ateis daugiau komandų: „Turi būti kažkokia nauda mums, mes dalintis pinigais nenorime. 

FIA ir FOM vis tiek žiūrės, ar iš to gali būti kažkokia nauda dabartiniams 10 akcininkų (komandoms), kurie šiuo metu yra labai solidūs, visi dešimt. 

Tokio stabilumo ilgą laiką neturėjome. Konkurencingumas yra aukščiausiame lygyje. Finansiškai visi yra stabilūs. Kodėl reikia drumsti vandenį, jeigu mums iš to naudos nebus?“, – teigė italas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218