G. Steineris: norėčiau visą komandą surinkti po vienu stogu

G. Steineris: norėčiau visą komandą surinkti po vienu stogu
logo Rugpjūčio 19 d. 14:36, Haas F1 Team

Haas“ komanda lygiagrečiai dirba net trijose bazėse. Konstruktorių štabas yra Italijoje, komanda – Anglijos Banberio mieste, o pagrindinis biuras – JAV Šiaurės Karolinos valstijoje.

Toks veiklos modelis turi savų privalumų, bet yra ir tam tikrų trūkumų. „Haas“ vadovas Guentheris Steineris norėtų visą komandą surinkti po vienu stogu, bet pripažįsta, kad šiuo metu tokios galimybės nėra.

Guentheris Steineris: „Sunkumų yra, aš to neneigsiu, bet šiuo metu mūsų verslo modelis neleidžia visų suburti vienoje vietoje dėl glaudaus bendradarbiavimo su „Ferrrari“ ir „Dallara“ ir to, kad komandos bazė yra Didžiojoje Britanijoje. Bet mes darome viską, kad tokiomis dabartinėmis sąlygomis darbai vyktų sklandžiai.

Norėčiau visą komandą surinkti po vienu stogu, bet dabar tokios galimybės neturiu. Viena, kas teoriškai įmanoma – perkelti lenktynių komandą į Italiją, bet tai irgi yra neįgyvendinama – iš šimto darbuotojų tektų pakeisti mažiausiai pusę, o gal ir dar daugiau – jie nesutiks persikelti gyventi į Italiją“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749