C. Horneris apie S. Perezo pasirodymą: anomalija (13)

C. Horneris apie S. Perezo pasirodymą: anomalija
logo Gegužės 19 d. 20:38, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Maxas Verstappenas Emilijos-Romanijos GP po atkaklios kovos pasiekė pergalę, tačiau kitas „Red Bull“ sportininkas Sergio Perezas liko viso labo aštuntas. Toks meksikiečio pasirodymas ne itin patiko „Red Bull“ vadovui Christianui Horneriui, kuris S. Perezo rezultatą pavadino anomalija.

„Mes jam parinkome atvirkštinę strategiją. Galiausiai jis užėmė aštuntą vietą, o pagal mÅ«sų analizę prieš lenktynes, galėjo bÅ«ti daugiausiai septintas. Mums iš jo reikia daugiau – reikia, jog jis kartu su Maxu bÅ«tų viršuje, kaip matome šalia išsidėsčiusius „Ferrari“ ir „McLaren“ duetus.

Išties jis labai gerai pradėjo šiuo metus. Visą laiką, išskyrus šÄ¯ savaitgalį, jis buvo labai stiprus. Šis savaitgalis buvo anomalija. Perezas šiame sezone kol kas buvo labiau atsipalaidavęs, mažiau susikoncentravęs į tai, ką daro Maxas, ir susitelkęs į save“, - kalbėjo C. Horneris.

„Red Bull“ vadovas taip pat pagyrė M. Verstappeno ir Lando Norriso kovą lenktynių pabaigoje:

„JÅ«s turite du sportininkus, kurie rodo aukšÄiausią klasę ir kovoja tarytum Tysonas Furry ir Oleksandas Usykas. Tai buvo fantastiškos lenktynės su fantastiška kova pabaigoje“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rgs
IP: 77bd3ad | 05/19 21:35 Atsakyti
YZF
05/19 21:03

Talentas pasireiskia ne tada kai bolidas prilipes prie zemes, o tada k... skaityti daugiau

Dadet reiktu “su pagal jo pageidavimais, pagal jo vairavimo stiliu ir tt gamintu bolidu”. Megatalentas vos negavo malku nuo Norriso, kurio padangos buvo senesnes, tai dabar dekoja auksciausiajam kad lenktynes ne 64 ratai sudaro
YZF
IP: 20135ae | 05/19 21:03 Atsakyti
Talentas pasireiskia ne tada kai bolidas prilipes prie zemes, o tada kai slidineja ir 'prastas savaitgalis'. Sitoje vietoje Perezas ir pasileido kai tuo tarpu Max'as atveze dar viena pole ir pergale.
MJ.
IP: eb9eae7 | 05/19 21:49 Atsakyti
pagaliau bus įdomu žiūreti f1😀
Logika
IP: af62a60 | 05/19 22:46 Atsakyti
Rgs
05/19 21:35

Dadet reiktu “su pagal jo pageidavimais, pagal jo vairavimo stiliu i... skaityti daugiau

Nelabai matau logikos daryti potencialiai lėtesnį bolidą vien tik dėl to kad vienas iš pilotų nesugeba pilnai išnaudoti bolido.
Vos negavo malkų tai labai optimistiškai pasakyta. Kiek matei šiandien lenkimų su panašaus pajėgumų bolidais? Kiek ratų Piastri bandė gaudyt Ferrari? Tas pats perezas net mersų nesugebėjo pavyti koviniu atstumu
o ye
IP: b12596f | 05/19 21:40 Atsakyti
Masiui jis dėkoja jaučiu :D
RBR
IP: 4a3a9d2 | 05/20 08:21 Atsakyti
Niekas ten niekur nekovojo. Kad ir kaip butu gaila, bet tenka pripazinti, kad istorines trasos nebeatitinka siu dienu realiju. Tad reikia tik palinketi, kad Imola kuo greiciau butu isbraukta is kalendoriaus ir liktu tik grazus prisiminimai:)
kart
IP: ff4c1cb | 05/21 05:58 Atsakyti
Aivaras1
05/20 17:03

Tai pinigine prasme, aisku, kad perezas pigesnis su savo remimu. Bet r... skaityti daugiau

P.S. aplamai buliai pirmą kartą savo istorijoje(apart komandos debiuto) pasodino pilotą ne iš savo Junior programos. Bet nemanau, kad jie ir toliau nori eiti tokiu keliu, todėl čia reikia dabar stebėti Lawsono situaciją, kuris kitais metais, tikėtina gali gauti vietą F1 kur spręsis jo ir tuo pačiu Perezo likimai.

Nors nereikia pamiršti ir Tsunodos, kuris bent vieniems metams, kol galioja sutartis su Honda, gali atsisėsti už RBR vairo.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621