G. Steineris: Nyderlanduose turėsime kelis atnaujinimus

G. Steineris: Nyderlanduose turėsime kelis atnaujinimus
logo 2023 Rugpjūčio 23 d. 13:46, MoneyGram Haas F1 Team

Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris papasakojo apie tai, kaip praleido atostogas ir patvirtino, kad prieš Olandijos GP komandos inžinieriai dar patobulino VF-23 bolidą.

  • Kaip praėjo jÅ«sų vasaros atostogos?

  • Neblogai praleidau rugpjÅ«tį. Kelias dienas atostogavau Sicilijoje, o po to lipau į kalnus. Šiais metais kalnai nebuvo ypatingai aukšti, todėl turėjau pakankamai laiko pasiruošimui, Buvo šaunu praleisti laiką kartu su šeima ir pailsėti. Kaip įprasta, sprendžiau kai kuriuos darbinius klausimus ir stebėjau, kas vyksta „Formulėje-1“,. Pertraukos metu praktiškai nebuvo jokių naujienų, išskyrus kelis įdomius straipsnius spaudoje. Tai buvo geros atostogos.

  • Ką galite pasakyti apie VF-23 mašinos tobulinimo procesą?

  • Mes Zandvoortui paruošÄ—me kelis atnaujinimus – naujus stabdžių ortakius ir naują priekinį sparną. Komanda dirba pilnu pajėgumu, kad vėliau pas mus atsirastų ir daugiau naujienų, bet kol kas negaliu pasakyti tikslių terminų. Mes toliau dirbame su dabartiniu bolidu ir tam yra kelios priežastys. Pirma, mes norime bolidą padaryti greitesniu, antra kur kas svarbiau: dabartinis bolidas turi leisti apsispręsti, kuria kryptimi judėti konstruojant VF-24 mašiną. Priekyje laukia daug darbo ir dabar jis yra lygiai toks pats intensyvus, koks buvo gruodžio mėnesį, kai buvo konstruojamas naujas automobilis.

  • Abu jÅ«sų sportininkai – Nico Hulkenbergas ir Kevinas Magnussenas neturi savo namų etapų „Formulėje-1“. Ar norėtumėt, kad lenktynės bÅ«tų rengiamos Danijoje ir Vokietijoje?

  • Turint galvoje dabartinį „Formulės-1“ populiarumą, manau, kad lenktynes dabar bÅ«tų galima surengti bet kurioje šalyje ir vis tiek visi bilietai bus parduoti. Sutarčių su trasomis klausimais užsiima FOM, bet aš galvoju, kad lenktynės Vokietijoje tiktų visiems – tai didelė automobilių verslo šalis, čempionate yra jų sportininkas, jie turi seną „Formulės-1“ istoriją. Šiuo metu Vokietijos rinka yra vienintelė su žemu F-1 reitingu, visos kitos rinkos auga. Vokietijos GP etapas leistų milijonams sirgalių pamatyti lenktynes savo šalyje. Danija irgi turi turtingą „Formulės-1“ istoriją, čempionate lenktyniauja K. Magnussenas ir jie norėjo rengti lenktynes Kopenhagoje, tai buvo fantastiškas projektas. Puikus miestas ir daug kas norėjo šio gatvių etapo, bet, kiek žinau, nesutiko vietos politikai, todėl Kopenhagos GP teko atsisakyti. Tikiuosi, kad ateityje prie šio klausimo bus sugrįžta.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983