G. Steineris: pilotams malonu, kad jie pasilieka „Haas“ ekipoje (1)

G. Steineris: pilotams malonu, kad jie pasilieka „Haas“ ekipoje
logo 2017 Rugpjūčio 10 d. 06:00, Haas/LAT Images

„Haas“ komandos vadovo Guentherio Steinerio nuomone, tas faktas, kad Romaino Grosjeano ir Kevino Magnusseno kontraktai jau patvirtinti, pozityviai nuteikia ne tik abu pilotus, bet ir visą komandą.

„Haas“ komandos savininkais Gene Haasas dar liepą kalbėjo, kad „Haas“ ekipos sudėtis 2018 metais liks nepakitusi, o Steineris mano, kad tai leis pilotams visiškai susikoncentruoti ties darbu trasoje.

„Mes esame patenkinti savo pilotais ir nuo pat pradžių nebuvo jokių kalbų apie tai, kad mes bandysime juos pakeisti, - sakė Steineris. - Abu turi kontraktus, taigi viskas tvarkoje

Derybų dėl sutarčių procesas ypač vidurinės grupės komandose, dažniausiai yra lydimas stresų. Yra gerų pilotų, o jūsų užduotis yra ta, kad jį įtikinti pereiti į jūsų komandą, o su blogais pilotais jūs nenorite turėti jokių reikalų.

Pavyzdžiui, aš manau, kad pernai Estebanas Gutierrezas dirbo ne taip jau ir blogai, bet mes vis tik turėjome pakeisti pilotų sudėtį ir tai reikėjo padaryti labai pagarbiai, todėl, kad jis nusipelnė pagarbos.

Bet kai jums reikia kokio nors kito lenktynininko, jūs turite jį kažkaip sudominti, o tai nelengvas uždavinys – ir gerai, kad mums tuo šiais metais nereikia užsiiminėti. Lenktynininkams yra malonu suprasti, kad jie pasilieka komandoje. Jiems nereikia ieškoti vietos kažkur kitur, o tai prideda užtikrintumo, jie gali visas jėgas skirti lenktynėms, o ne naujo kontrakto paieškoms. Todėl pas mus viskas normaliai“.

„Haas“ pilotai šiemet uždirbo taškų septyniose lenktynėse iš 11 jau įvykusių etapų ir amerikiečių komanda užima 7 vietą Konstruktorių įskaitoje, nusileisdami „Toro Rosso“ komandai tik 10 taškų,

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| 2017 Rugpjūčio 15 d. 12:10
Butu geras jei sezona "Haas" uzbaigtu 5-oje vietoje, aplenkdami "Toro Rosso" ir "Williams" ekipas.