Giancarlo nuotykiai Monzoje

Giancarlo nuotykiai Monzoje
logo 2003 Spalio 22 d. 08:42, alfa
Italas Giancarlo Fisichella apžvelgė nesėkmingai jam susiklosčiusį savaitgalį Monzoje, kuomet jis debiutavo "Alfa Romeo“ komandoje.
"Fisico“ lenktynėse sudalyvauti nebeturėjo galimybės, nes per šeštadienio kvalifikaciją Ascari posūkyje nepataisomai sudaužė sportinį automobilį. Avarija buvo didelė, trasa buvo nuklota nuolaužomis, sesija buvo sustabdyta raudonomis vėliavomis.
"Turėjau problemų su pavarų dėže ir pirmose treniruotėse,“ - sakė Giancarlo. "Antroje dalyje įveikiau tris ar keturis greitus ratus - to pakako pasiekti gerą laiką. Vėliau užsidėjau naujas padangas ir Parabolica posūkyje pamečiau automobilio galą ir viską baigiau žvyre. Tad kvalifikacijoje startavau taip ir neįveikęs pakankamai daug ratų laisvųjų treniruočių metu. Vėl su visiškai naujomis padangomis Ascari posūkyje nesuvaldžiau automobilio, apsisukau ir trenkiausi į barjerus."
Komanda nutarė, kad neįmanoma per tiek laiko sutaisyti sudaužyto "Alfa Romeo", juolab kad ir kitas pilotas Nicola Larini, vienas iš pretendentų į čempiono titulą, sudaužė savo automobilį, tad visas dėmesys buvo skirtas lenktynėms paruošti bent vieną, šiuo atveju, N.Larini automobilį.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0