GP2: Triuškinanti N.Piquet pergalė Vengrijoje

logo 2006 Rugpjūčio 06 d. 00:41, Lorenzo Bellanca/GP2 Series Media Service
Nelsonas Piquet jaunesnysis iškovojo triuškinimą pergalę pirmosiose šio savaitgalio GP2 lenktynėse Vengrijoje. Brazilas startavo iš „pole“ pozicijos, pirmavo visų lenktynių metu bei įveikė greičiausią jų ratą.
N.Piquet artimiausią varžovą finiše aplenkė daugiau nei 30 sekundžių. GP2 čempionato lyderiui Lewisui Hamiltonui finišavus tik dešimtoje vietoje, brazilas atgavo viltis pasivyti varžovą, nes šio persvara sumažėjo iki 15 taškų. Simboliška, kad lygiai prieš 20 metų, 1986 metais, nugalėtojo tėvas Nelsonas Piquet iškovojo puikią pergalę pirmajame Vengrijos GP „Formulės-1“ etape.
Puikus komandos darbas aptarnavimo boksuose metu lėmė, kad Timo Glockas šiose lenktynėse finišavo antras. Gianmaria Bruni pakabos gedimas suteikė progą trečioje vietoje finišuoti Giorgio Pantano. Įdomu tai, kad visi šioje pastraipoje paminėti sportinkai - buvę „Formulės-1“ lenktynininkai.
Jau minėtas L.Hamiltonas po klaidos kvalifikacijoje lenktynes turėjo pradėti paskutinis. Po puikaus starto britui pavyko palypėti keleta pozicijų aukščiau, tačiau visas jo viltis pelnyti taškų sužludė už greičio viršijimą boksuose skirta pravažiavimo bauda.