H.H.Frentzenas pakeis G.Fisichellą!

H.H.Frentzenas pakeis G.Fisichellą!
logo 2002 Liepos 20 d. 21:02
„Jordan“ ekipos atstovai pranešė neįtikėtiną žinią – šiandien vykusiose treniruotėse susižeidusį Giancarlo Fisichellą rytojaus lenktynėse pakeis šį sezoną „Arrows“ ekipai atstovavęs Heinzas-Haraldas Frentzenas!

FIA jau davė leidimą „Jordan“ ekipai vienoms lenktynėms susigrąžinti buvusį komandos pilotą, įvardindami susidariusią situaciją kaip „force majore“, tačiau ekipai taip pat reikia gauti visų likusių ekipų sutikimus iki sekmadienio 9 val. 15 min.

Tai precedento neturintis atvejis. Ekipos pilotą neleidžiama keisti nei prieš kvalifikaciją, nei po jos. Be to, Heinzas-Haraldas Frentzenas turi galiojantį kontraktą su „Arrows“ ekipa, šiuo metu esančia ant bankroto ribos.

1999 m. Prancūzijos GP laimėjo būtent Heinzas-Haraldas Frentzenas. Jis pilotavo geltonąjį „Jordan“ bolidą. 2001 m. sezono viduryje vokietis iš ekipos buvo atleistas.

Pilotas jau skrido namo į Monaką, kai buvo pakviestas sugrįžti į Magny-Course ir atstovauti ne „Arrows“ ekipai, su kurios bolidu jam nepavyko kvalifikuotis, o „Jordan“.

Šis įvykis užduoda išties nemažai klausimų...


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas