H. J. Stuckas: Mickui Schumacheriui reikia apsispręsti

H. J. Stuckas: Mickui Schumacheriui reikia apsispręsti
logo 2023 Spalio 01 d. 18:27, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Iki paskutinio meto Mickas Schumacheris turėjo viltį, nors ir nedidelę, kad jis galės sugrįžti į „Formulę-1“, bet atrodo, kad jo šansai priartėjo prie nulio, kadangi „Williams“ komanda, nežiÅ«rint į nieką, ruošiasi pratęsti bendradarbiavimą su Loganu Sargeantu.

Britų komandos vadovas Jamesas Wovlesas neseniai pareiškė: „Mes norime, kad jis vairuotų mÅ«sų mašiną kitais metais ir tai priklauso tik nuo komandos sprendimo“.

Žinoma, jei amerikietis iki sezono pabaigos sudaužys dar kelis bolidus, tai gali pakirsti „Williams“ pasitikėjimą Sargeanto perspektyvomis, tačiau kur kas didesnė tikimybė, kad Schumacheriui teks sutikti su „Alpine“ pasiÅ«lymu ir išbandyti save ištvermės lenktynėse. Kiek galima suprasti, tai ir yra vokiečio planas „B“.

Tačiau dalis ekspertų mano, jog tai nėra tinkama alternatyva.

„Nežinau, ar tai bÅ«tų teisingas kelias, - pasakė buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Hansas Joachimas Stuckas, kuris taip pat sėkmingai dalyvavo ištvermės čempionate ir du kartus su „Porsche“ (1986 ir 1987 metais) nugalėjo 24 val. Le Mano maratone. - Jei jis nepasiliks „Formulėje-1“, nepasirašys kontrakto su kokia nors komanda, tai jis jau negalės sugrįžti. Todėl jam reikia padaryti labai sunkų sprendimą, o mums teks palaukti, kas iš to išeis.

Mercedes“ sudėtyje jis yra labai gerose rankose, ten jis turi neblogus šansus. Bet jei jis staiga nutars išsiskirti su „Formule-1“, tai galutinai pasitrauks iš žaidimo. Su manimi praeityje atsitiko lygiai tas pats. 1979 metais aš išÄ—jau iš F-1, o vėliau pasirašiau kontraktą su „Porsche“ ir savo pagrindinių laimėjimų pasiekiau bÅ«tent ištvermės lenktynėse. Žinoma, tai buvo visiškai kitokia sporto kategorija.

Beje, skirtingai nuo Schumacherio, aš tuo metu jau buvau vyresnis. Tik pats Mickas turi nuspręsti, kur jis nori pratęsti karjerą“.

Bet kokiu atveju, „Mercedes“ bosas Toto Wolffas ne kartą leido suprasti, kad jis gana aukštai vertina Micko sugebėjimus ir jis gali pasilikti jų atsarginiu pilotu 2024 metais.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821