H. Kovalainenas pelnė pirmąjį tašką

H. Kovalainenas pelnė pirmąjį tašką
logo 2007 Balandžio 08 d. 23:59, Renault
Aštuntas Malaizijos GP lenktynėse finišavęs „Renault“ lenktynininkas Heikki Kovalainenas pelnė pirmąjį tašką savo „Formulės-1“ karjeroje. Suomis lenktynių metu sugebėjo palypėti iš 11-osios starto pozicijos.
„Tai buvo mano pirmieji taškai „Formulėje-1“, tad po tokių sunkių lenktynių jaučiuosi maloniai. Šiandien spaudžia kiekviename rate, važiavau taip greitai, kaip tik galėjau, stengiausi kilti rikiuote aukštyn“, - pasibaigus varžyboms dalijosi įspūdžiais H. Kovalainenas.
„(Bolido – red. past.) balansas buvo panašus į turėtą kvalifikacijoje – šiek tiek nenuspėjamas greituose posūkiuose, dėl ko porą kartų teko išsigąsti šeštajame posūkyje, tačiau taip jau nutinka, kai važiuoji ant galimybių ribos“, - dėstė „Formulės-1“ naujokas.
„Man šios lenktynės neabejotinai buvo žingsnis pirmyn palyginus su Melburnu (Australijos GP – red. past.). Mes buvome pajėgesni, nei atrodėme kvalifikacijoje. Manau, kad einame teisinga linkme, žinau, kad komanda išliks stipri ir nenuleis galvų, net jei šiuo metu ir negalime pelnyti pergalių. Tikiuosi, kad Bahreine žengsime dar vieną žingsnį“, - vylėsi suomis.
„Renault“ komandos vadovas Flavio Briatore, po lenktynių Australijoje neslėpęs pykčio ant H. Kovalaineno, šįkart liko patenkintas jaunojo lenktynininko pasirodymu.
„Heikki pelnė savo pirmąjį tašką, taip nubraukdamas prisiminimus apie savo pasirodymą Melburne. Jo pasirodymas buvo įkvepiantis tiek jam, tiek komandai“, - teigė italas.
H. Kovalainenas 2005 metais tapo GP2 lenktynių vicečempionu, nusileidęs tik šiuo metu „Williams“ lenktyniaujančiam Nico Rosbergui. Praėjusiais metais suomis dirbo „Renault“ bandytoju.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061