H. Marko apie geriausias ir blogiausias „Red Bull“ lenktynes

H. Marko apie geriausias ir blogiausias „Red Bull“ lenktynes
logo Lapkričio 19 d. 12:59, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ koncerno sporto konsultantas Helmutas Marko prisiminė pačius ryškiausius epizodus komandos istorijoje...

Helmutas Marko: „Per praėjusias 300 lenktynių sėkmių buvo daugiau nei pralaimėjimų. Žinoma, iš karto į galvą ateina mintys apie iškovotus keturis pasaulio čempiono titulus, bet aš su ypatingu malonumu prisimenu trejas ryškiausias varžybas.

Visų pirma, tai pirmoji „Red Bull“ pergalė Kinijos GP 2009 metais. Net pergalingas dublis. Sebastianas Vettelis ir Markas Webberis dominavo ant šlapios trasos. Tai buvo pirmoji Vettelio pergalė „Red Bull“ sudėtyje. Tada jis buvo naujokas komandoje.

Antros lenktynės – paskutinis etapas 2010 metais Abu Dabyje. Tada mes kovojome dėl titulo. Sebastianas turėjo mažiau taškų nei Markas Webberis ir Fernando Alonso. Kadangi jis turėjo kur kas mažiau šansų, esu dar labiau nustebęs, kad titulas atiteko būtent jam.

Lenktynių pradžioje Webberis turėjo problemų su padangomis, todėl buvome priversti atlikti sustojimą. „Ferrari“ į tai sureagavo – ir mums pasisekė, kad Alonso įstrigo grūstyje. Mes galvojome, kad vieninteliu varžovu buvo Webberis, bet Sebastianas puikiai nuvažiavo lenktynes ir be problemų jas laimėjo. Nežiūrint į jauną amžių, jis parodė, kad kuo spaudimas yra didesnis, tuo geriau jis važiuoja. Vettelis laimėjo titulą todėl, kad antrasis mūsų pilotas – Markas Webberis taip pat turėjo šansus, o „Ferrari“ sugebėjo susikoncentruoti kovai tik su vienu varžovu.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas