H. Marko: dabar laimėti visas lenktynes - vienas iš tikslų

H. Marko: dabar laimėti visas lenktynes - vienas iš tikslų
logo 2023 Rugsėjo 10 d. 08:00, Getty Images

Red Bull“ šiame sezone kol kas laimėjo absoliučiai visus GP.

Natūralu, jog vis daugiau kalbama apie tai, kad pirmenybėse lyderiaujanti komanda gali švęsti pergales ir likusiuose etapuose bei tapti pirma komanda istorijoje triumfavusia visuose sezono GP. Pasak „Red Bull“ patarėjo Helmuto Marko, šis potencialus pasiekimas jau tampa vienu iš likusių šio sezono tikslų.

„Pirmiausia mūsų tikslas – užsitikrinti pasaulio čempionų titulą. Tačiau jeigu laimėsime Singapūre, atsiranda galimybė, kad galime laimėti visus etapus ir tai tampa vienu iš tikslų. Sezono pradžioje tokia užduotis atrodė tiesiog nereali“, - sakė H. Marko.

„Red Bull“ šiek tiek jaudinasi dėl laukiančio Singapūro etapo, kadangi jų automobiliui kiek sunkiau sekasi važiuoti nelygiu paviršiumi. Nepaisant to, H. Marko vis tiek tiki, jog būtent „Red Bull“ bus pagrindinė favoritė laimėti ir šias lenktynes:

„Visose lenktynėse mes turėjom konkurencingą automobilį – kodėl Singapūre turėtų būti kitaip? Tačiau reikia pripažinti, jog „Ferrari“, o ypač Charlesas Leclercas yra tokių trasų specialistai. Jei jie bus greitesni kvalifikacijoje, tuomet tai gali būti problema, kadangi Singapūre aplenkti yra sudėtinga.

Nepaisant to aš esu optimistas ir tikiu, jog paketas, kurį atsivešime į Singapūrą, bus pakankamai geras, kad laimėtume lenktynes“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332