H. Marko: Maxas jau prilygsta iškiliems pilotams (14)

H. Marko: Maxas jau prilygsta iškiliems pilotams
logo 2023 Spalio 08 d. 15:37, Red Bull/Getty Images

Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas vakar finišavo antras Kataro sprinte ir pirma laiko iškovojo trečią pasaulio čempiono titulą. Nepriklausomai nuo visų likusių lenktynių rezultatų, Maxo jau niekas negalės aplenkti net teoriškai, tačiau realiai 26-erių metų Nyderlandų sportininkas yra linkęs ir toliau kovoti dėl pergalių iki pat šio sezono pabaigos.

„Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko, kuris pirmasis „Formulėje-1“ atkreipė dėmesį į stebėtiną Maxo talentą, žinoma, negaili pagyrų savo auklėtiniui. Ir savo komentarą „Sky“ kanalo Vokietijos redakcijai jis pradėjo nuo to, kad „Red Bull“ komanda buvo iš anksto susitarusi, jog kol kas nerengs audringų vakarėlių Verstappeno titulo garbei, nes šiandien reikės dalyvauti GP lenktynėse.- Girdėjau, kad balius turi užsibaigti 2 val. nakties, - pasakojo kompanijos konsultantas. - Po to šviesas reikėjo išjungti, nes sekmadienį mechanikai turi bÅ«ti geros formos, tai suprantama. Bet negaliu atmesti, kad kažkas surado bÅ«dą pratęsti.

Esu labai patenkintas, tai neįtikėtinas Maxo pasiekimas. Mes su juo dirbame jau dešimt metų ir rezultatai, kurių jis pasiekė per tą laiką, yra unikalÅ«s visai „Formulės-1“ istorijai. Jam dar tik 26 metai, jis dar daug ko gali pasiekti.

Verstappenas norėjo laimėti sprintą, bet realizuoti mÅ«sų taktiką sutrukė saugos automobilio pasirodymai. Be to, jis matė, kad Piastris padidino tempą ir labiau atitrÅ«ko. Maxas irgi du ratus nuvažiavo puikiu tempu, bet padangos pradėjo smarkiai dėvėtis ir tokioje situacijoje mes neturėjome šanso pasivyti Oscaro.

Verstappeno asmenyje mane labiausiai stebina tai, kiek jis sugebėjo pakelti savo profesionalų lygį nuo 2021 metų, kai jis pirmą kartą tapo pasaulio čempionu, Po to jis įgavo vidinę ramybę lenktynėse. Šiame sezone jis visiškai neturėjo kritimų, jis visai nedarė klaidų, o lenktyniauti tokiame lygyje bÅ«nant tokio amžiaus – tai unikali patirtis.

Kartu jis yra visiškai normalus vaikinas, gyvena savo gyvenimą, bet vienareikšmiška, kad svarbiausia jam lieka „Formulė-1“.

Kai daktaras Marko buvo paklaustas, ar galima Verstappeną lyginti su tokio lygio lenktynininkais kaip Ayrtonas Senna ar Michaelis Schumacheris, jis priminė apie Maxo amžių.

„Manau, kad čia reikia turėti galvoje amžiaus faktorių. 26-eri Maxui sukako tik prieš savaitę, o jis jau yra pasiekęs neįtikėtinų rezultatų, - kalbėjo 80-ties metų austras. - Stebina tai, kad jis nuolatos stengiasi bÅ«ti dar geresniu ir, galima sakyti, kad jis dabar laimi labai lengvai ir užtikrintai. Todėl jau dabar Maxą galima lyginti su pačiais didingiausiais „Formulės-1“ lenktynininkais“.Komentarai (14)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
F-Fanas-1
IP: 57e6ed5 | 10/08 16:56 Atsakyti
Nu man Senna nebuvo didingas lenktyninkas. Visus titulus kaip ir visi laimėjo su geriausiais bolidais, didžiają karjeros dalį su visokiais Nakajimais važiavo, vos tik bolidas nebegeriausias ieškodavo kaip pereitį į stipriausią komandą. Blokuodavo ir daužydavo tiek kad Sumakerio pora incidentų per 16 metų menkučiai atrodo....

Sumakeris su Hamiltonu lygiai tokie pat greiti, 100 kart geresni komandos žaidėjai, lojalūs ... žodžiu belenkokios komandos vadovas rinktusi tuos du pilotas turėti, o ne Senna, kuris yra praktiškai antras Montoya - greitas ir neprognozuojamas, ir belenkada pasiplaut gali vardan savo tikslų o ne komandinių...
Rgs
IP: 35a4020 | 10/08 16:07 Atsakyti
Tai vienaakis limonado konsultanatas tegu apsisprendzia, viena kart all time best, kitakart galetu stoti i viena eile salia Sennos. Maziau limonado gert reiktu
Andre
IP: 7b29c5f | 10/08 17:40 Atsakyti
Sitas sesonas katastrofa nera noro ziureti nors fanas no 1996 nera ko Ziureti
Andre
IP: 7b29c5f | 10/08 16:52 Atsakyti
Gabalo meslo o cempionas
Zvejs
IP: a38dbe3 | 10/08 17:37 Atsakyti
F-Fanas-1
10/08 16:56

Nu man Senna nebuvo didingas lenktyninkas. Visus titulus kaip ir visi ... skaityti daugiau

Pagaliau kazkas teisingai apie Senna parase. Most overrated pilotas ever manau, deja rip. Bet 1994-ais gavo nuo Schumacherio tiesiai sviesiai pirmus du etapus, neatlaikes spaudimo net isskrido is trasos baigdamas lenktynes. Deja, paskui zutis, bet jei ne Imola, butu is Sennos mito irgi nieko nelike.
…..,,
IP: d398528 | 10/08 16:40 Atsakyti
Rgs
10/08 16:07

Tai vienaakis limonado konsultanatas tegu apsisprendzia, viena kart al... skaityti daugiau

Čia manai kitos komandos kažkaip geriau nuo to atrodo, kad red bull’ius limonadu pavadini, ypač kai gerai kraunasi jau trečią sezoną iš eilės nuo to “limonado”..
Rgs
IP: 35a4020 | 10/08 18:34 Atsakyti
Zvejs
10/08 17:37

Pagaliau kazkas teisingai apie Senna parase. Most overrated pilotas ev... skaityti daugiau

Aha gavo du etapus nuo nelegalaus bolido, kuris kelis kart buvo diskvalifikuotas ta sezona del pazeidimu, vaziavo su illegal TC, kuro pylimo metu isimta filtrai ir tt. Juokinga, kai tokie profiesoriai gime po 2000, viska zino kaip kas buvo Sennos laikais 😀 Dziaukites savo naujuoju svepluoju cempionu, kuris “tobulai”vaziuoja kai turi sekundini bolida, bet nedaug reikia kad prisimint kai to nebuvo tai crashai buvo kas antrose lenktynese. Isgerkit red bullio egzpertai ir patraukit veipa ta proga
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0