H. Marko paaiškino Hamiltono situaciją: dvi alfos neveiktų

H. Marko paaiškino Hamiltono situaciją: dvi alfos neveiktų
logo 2023 Lapkričio 25 d. 13:05, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko gali būti, kad kartą ir visiems laikams nutildė gandus, kurie vyravo šį savaitgalį „Formulės-1“ užkulisiuose dėl Lewiso Hamiltono užklausos persikelti į „Red Bull“ komandą.

80-metis „Formulės-1“ veteranas gražiai išdėstė situaciją „Motorsport Magazin“: „Galiu pasakyti tik tiek, Christianas Horneris man pasakė sausio mėnesį apie žinutę, kuria gavo iš Hamiltono aplinkos žmonių.

Tos žinutės pasirodė patvirtintos lenktynininko, ypatingai dėl sąlygų, kurios buvo išdėstytos: jis norėjo važiuoti „Red Bull“ komandoje tik su tą sąlyga, jeigu jis gautų lygiai tokią pačią techniką kaip Maxas Verstappenas. Man asmeniškai nebuvo abejonių dėl šio pasiteiravimo rimties. 

Tiesa, mes niekada nesvarstėme Hamiltono pasikviesti šalia Verstappeno. Visų pirma, mes esame geroje pozicijoje su dabartiniais savo lenktynininkais, įskaitant Perezą. Visų antra, du alfos vienoje komandoje nebūtų veiksminga.

Trečias dalykas, svarbiausias: „Red Bull“ negali sau leisti turėti dviejų brangiausių „Formulės-1“ lenktynininkų. Bet galiu suprasti tą faktą, kad Hamiltonas nori lenktyniauti tokioje komandoje, kurioje sėkmė yra garantuota“, – teigė H. Marko.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218