H. Marko prabilo apie N. de Vrieso atleidimą

H. Marko prabilo apie N. de Vrieso atleidimą
logo 2023 Liepos 12 d. 19:26, Twitter nuotr.

Dėl to, kad Nycko de Vreso atleidimo iš „AlphaTauri“ iniciatoriumi buvo „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko, neabejoja niekas. BÅ«tent austras yra atsakingas už koncerno jaunimo programą, o kartu ir už „jaunesnės komandos“ pilotų sudėtį. Be to, bÅ«tent Marko pakvietė N. de Vriesą į „Alpha Tauri“, todėl daugiau už kitus ekipos vadovus buvo atsakingas dėl olando nesėkmingo pasirodymo.

Todėl nenuostabu, kad bÅ«tent Marko žodžius pirmiausiai norėjo išgirsti žiniasklaida apie olando atleidimą ir Danielio Ricciardo pakvietimą į jo vietą. Šiandien H. Marko davė interviu Nyderlandų laikašÄiui „De Telegraaf“.

„Nyckas mus sudomino po pernykšÄio savo pasirodymo Monzoje „Williams“ sudėtyje, - aiškino koncerno konsultantas. - Mes tikėjomės, kad šiame sezone jis važiuos bent Yuki Tsunodos lygyje, bet to neįvyko. Iš tikrųjų, jo atsilikimas nuo japono vidutiniškai bÅ«davo 0,3 sek. rate.

Reikėjo kažką daryti. Laukti ilgiau nebuvo prasmės. Kam laukti, jei nematai jokio pagerėjimo? Nyckas yra puikus vaikinas, bet ką padarysi, jei jis neturi greičio“.

Marko pripažino, kad į olandų lenktynininką žiÅ«rėjo kur kas griežčiau, nei į tuos, kurie į „AlphaTauri“ ateidavo anksčiau: „Jam jau 28 metai, jis turi didelę patirtį vairuojant įvairiausią techniką daugelyje serijų. Todėl aš maniau, kad lyginti jo su naujokais negalima.

Balandžio pabaigoje Baku man pasirodė, kad jis pradėjo važiuoti stipriau, bet bÅ«tent tuo momentu jis sudaužė bolidą. Gaila, bet per visą tą laiką jis nenuvažiavo nė vieno rato, kuris mums bÅ«tų palikęs rimtą įspÅ«dį“.

Taip pat austrų specialistas paaiškino, kodėl atsilaisvinusią vietą jie atidavė Danieliui Ricciardo.

„Per padangų bandymus Silverstoune jis važiavo su trijų skirtingų mišinių padangomis, - sakė H. Marko. - Ir jei nebÅ«tų parodęs gero greičio, mes bÅ«tumėm paėmę ką nors kitą.

Dabar „AlphaTauri“ pergyvena sudėtingus laikus, jie yra paskutiniai Konstruktorių įskaitoje. Mes privalome pakeisti šią situaciją. Piloto pakeitimas dažnai padeda, o Ricciardo į komandą atneš naujos energijos“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0