H. Marko: RB19 elgesys neatitiko Maxo reikalavimų

H. Marko: RB19 elgesys neatitiko Maxo reikalavimų
logo 2023 Spalio 21 d. 19:10, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Maxas Verstappenas faktiškai buvo greičiausias per kvalifikaciją Ostine, bet geriausias jo laikas, parodytas kvalifikacijos finale, buvo anuliuotas Maxui išvažiavus už trasos ribų 19 posÅ«kyje. Galiausiai triskart pasaulio čempionas startuos tik iš 6 pozicijos.

Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko paaiškino, su kuo buvo susiję Verstappeno nemalonumai.

„Pagrindinė problema buvo ta, kad bolido elgesys neatitiko Maxo prioritetų, - kalbėjo H. Marko. - Dideli trasos paviršiaus nelygumai mums atsiliepė smarkiau nei kitoms komandoms“.

Kita vertus, H. Marko galvoja, kad startas iš 6 vietos nesutrukdys Maxui pakovoti dėl pergalės: „Iš vienos kameros įrašo buvo matyti, kad jis tikrai pažeidė trasos ribas. Bet viena iš mÅ«sų komandos stipriųjų pusių – nedidelis padangų dėvėjimasis ilgoje lenktynių distancijoje ir tas faktas, kad mums pavyksta išlaikyti daugmaž vienodą tempą visą lenktynių distanciją.

Lenktynės startuos antrą valandą dienos vietos laiku, kai bus labai karšta. Žinoma, prasiveržti į priekį iš šeštos pozicijos bus nelengva, nes priekyje Maxo važiuos pilotai, kuriuos sunku aplenkti. Išspręsti tokį uždavinį bus sunku, bet įmanoma“.

Beje, Verstappenas seniai pasižymi tuo, kad lenktynių eigoje priima teisingus sprendimus, jis žino, kada reikia sulaukti tinkamo momento atakai, žino, kada reikia elgtis itin agresyviai. Jis pasistengs išnaudoti visą arsenalą, kad Ostine iškovotų 50-tą pergalę karjeroje“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0