H. Marko: tyrimo trukmė nėra „Red Bull“ kaltė (2)

H. Marko: tyrimo trukmė nėra „Red Bull“ kaltė
logo Vasario 20 d. 16:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ vis dar tęsią tyrimą dėl, galimai, netinkamo Christiano Hornerio elgesio. Jei šis tyrimas greitu metu nesibaigs, tai gali užgožti čempionato pradžią ir, ypač, ikisezoninius bandymus. Dėl šios priežasties tiek F-1, tiek FIA jau viešai paragino tyrimą užbaigti kiek įmanoma greičiau.

Vis tik, „Red Bull“ patarėjas Helmutas Marko gina savo organizaciją. Austras tikina, jog svarbiausia tyrimą įvykdyti tinkamai.

„Žinoma, kad kuo greičiau bus rezultatas, tuo bus geriau. Kitu atveju atsiranda daug erdvės įvairioms spekuliacijoms ir gandams. Tačiau manau, kad kol kas „Red Bull“ atliko labai gerus žingsnius. Tyrimo trukmė nėra jų kaltė, kadangi viską siekiama padaryti sąžiningai, kad būtų galima atitinkamai reaguoti“, - sakė H. Marko.

Primename, kad nepaisant susidariusios situacijos C. Horneris ir toliau eina komandos vadovo pareigas. Britas taip pat dalyvavo „Red Bull“ bolido pristatymo renginyje.

Anksčiau „Red Bull“ skelbė, jog tyrimą užbaigs iki pirmojo sezono GP Bahreine. Visgi, prieš keletą dienų pasirodė pranešimų, jog tyrimą bus siekiama baigti šią savaitę. Tiesa, šios informacijos patys „Red Bull“ atstovai nekomentavo.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Lauris
IP: 8b792f2 | 02/20 17:30 Atsakyti
Jeigu nieko nerašytų žurnalistai, tai nieko ir neuzgostu. Galėtų parašyti, kai tyrimas bus baigtas ir viskas.
Sekančią savaitę
IP: 8233d11 | 02/20 19:09 Atsakyti
Kitą savaitę bus straipsnis, kad vis dėlto tyrimo nepavyko pabaigti šią savaitę ir patikimų šaltinių žiniomis tęsis dar bent savaitę ar vent kelias artimiausias dienas, nors gali užtrukti ir ženkliai ilgiau - priklauso nuo surinktos informacijos
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794