„Haas“ neigia gandus, kad R. Grosjeanas artimiausiu metu bus pakeistas (3)

„Haas“ neigia gandus, kad R. Grosjeanas artimiausiu metu bus pakeistas
logo 2019 Liepos 20 d. 01:50, Haas

„Haas“ komanda paneigė pasklidusius gandus, kad dar iki Vokietijos GP Romaino Grosjeano vietą ekipoje užims kitas pilotas.

Po lenktynių Silverstoune komandos pilotais buvo itin nepatenkintas ekipos vadovas Guentheris Steineris. R. Grosjeanas ir Kevinas Magnussenas sugebėjo susidurti jau pirmame lenktynių rate. Dėl apgadintų bolidų abu sportininkai pasitraukė iš lenktynių ir finišo nepasiekė. Komandai tai buvo itin nemaloni situacija, nes pilotai naudojo skirtingų modifikacijų bolidus, tad dėl incidento pirmame rate ekipa neturėjo galimybės jų palyginti.

R. Grosjeanas sugebėjo ne tik apgadinti bolidą lenktynių metu. Sportininkas dar penktadienį patyrė avariją treniruočių metu.

Šią savaitę pasklido gandai, kad komandos savininkas Gene Haasas suteikė leidimą G. Steineriui nutraukti sutartį su R. Grosjeanu anksčiau laiko. Buvo teigiama, kad prancūzo vietą komandoje gali užimti „Mercedes“ globotinis Estebanas Oconas.

Bet „Haas“ komandos atstovas spaudai paneigė pasklidusius gandus ir pareiškė, kad ekipai Vokietijoje toliau atstovaus dabartiniai jos pilotai.

Komentarai (3)


AF1
| 2019 Liepos 20 d. 21:45
Speculation in the media has suggested that Grosjean's exit from Haas could come in the next few races, with Mercedes reserve Esteban Ocon reportedly being lined up as a replacement.
AdressUnknown
| 2019 Liepos 20 d. 18:50
Vokietijoje dar važiuos abu, bet po to gali ir atsisakyti jo paslaugų (jei vėl susimaus).
Micius
| 2019 Liepos 20 d. 09:55
Keisti senai reikėjo ir dabar reikia.
×