„Haas“ vadovas: prieš metus vairuotojai mums kėlė rūpesčių, šiemet - ne (3)

„Haas“ vadovas: prieš metus vairuotojai mums kėlė rūpesčių, šiemet - ne
logo Rugpjūčio 25 d. 14:00, Haas F1 Team

Haas“ ketvirtadienį pranešė, jog pratęsė sutartis su abiem savo lenktynininkais Nico Hulkenbergu ir Kevinu Magnussenu. Kalbėdamas apie šį sprendimą, komandos vadovas Guentheris Steineris prisipažino, jog kitos opcijos net nebuvo svarstomos.

„Manau, kad šiuo metu turime geriausią vairuotojų porą kokią galime turėti atsižvelgiant į mūsų finansines galimybes ir automobilio efektyvumą. Taigi, aš nekalbėjau su jokiais kitas lenktynininkais“, - sakė G. Steineris.

„Haas“ bosas, kuris po praėjusio sezono atsisakė Micko Schumacherio, kad N. Hulkenbergas ir vėl turėtų vietą komandoje, pabrėžė, kad šiuo metu mieliau renkasi patirtį, o ne riziką, su kuria reikėtų susidurti kviečiant jauną lenktynininką.

„Jei apžvelgsime galimybes rinkoje, be rizikos jų nėra daug. Šiuo metu aš nenoriu rizikuoti, nes tam nėra tinkamas metas. Rizikuoti galima tada, jei tai verta, o mes norime stabilumo. Manau, kad dalį, kuri liečia vairuotojus, sutvarkėme gerai, o dabar turime dirbti ties automobiliu. Judame į priekį žingsnis po žingsnio.

Prieš metus mums vairuotojai kėlė rūpesčių, šiemet rūpesčių neturėjome, jų neturėsime ir kitais metais“, - kalbėjo G. Steineris.  Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Intuicijus
IP: 8309888 | 08/25 21:09 Atsakyti
Teisingai mąsto: jei technika “nevalina”, tai imi patyrusius pilotus, tie stebuklų nesukurs, bet ir nesudaužys bolido, o kartais, teisingai susiklosčius aplinkybėms, ir taškų gali parvežti.
HAAS
IP: 8be96d5 | 08/25 20:51 Atsakyti
Tai kad silpni šie abudu pilotai lenktynėse. Kvalo meistrai, bet taškai dalinami sekmadienį?
Mmm
IP: f774b89 | 08/26 10:01 Atsakyti
Intuicijus
08/25 21:09

Teisingai mąsto: jei technika “nevalina”, tai imi patyrusius pilo... skaityti daugiau

Kam iš vis tada turėti komandą ir dalyvauti?
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749