„Honda“ atsigaus ne anksčiau Kanados GP

„Honda“ atsigaus ne anksčiau Kanados GP
logo 2007 Balandžio 09 d. 16:13, Honda
„Honda“ komandos vadovas Nickas Fry'us pripažino, kad komandos atsigavimo verta tikėtis ne anksčiau kaip šeštajame „Formulės-1“ čempionato etape, Kanados GP.
Būtent tada ši ekipa, britų „Autosport“ tvirtinimu, ruošiasi pradėti naudoti kardinaliai atnaujintą bolidą. Nors komanda to aiškiai nepatvirtina, naujasis bolidas bus esamo B variantas, kas reiškia didelius struktūrinius technikos pokyčius.
„Šiuo metu mūsų užduotis – išspausti viską iš to, ką turime. Nors ir sunku taip kalbėti, tačiau abejose lenktynėse mes pasirodėme geriau, nei tikėjomės važiuodami tokiu bolidu. Turime praryti šią karčią piliulę, tačiau tokia jau tiesa“, - po lenktynių Malaizijoje teigė N. Fry'us.
„Kitą savaitę Bahreine vėl sieksime pasiekti viską tuo, ką turime, o po to, Barselonoje, turėsime keletą bolido patobulinimų, bent jau aš to tikiuosi. Mes sunkiai dirbsime ta linkme“, - aiškino „Honda“ komandos vadovas.
„Vėliau, Kanadoje, tikimės žengti dar vieną žingsnį pirmyn. Darbo tikrai netrūksta. Jo turime tiek pat, jei ne daugiau, kaip ir kitos komandos. Mums visai gerai sekasi išsikapstant iš duobių, tikimės, kad išsiropšime ir iš šios“, - pažymėjo jis.
N. Fry'us patvirtino, kad „Honda“ iki šiol nėra tikri, kad supranta jų bolidą kamuojančių problemų priežastis. Pasak jo, bėdos gali būti susijusios su priekinio sparno, kėlusiu problemų dar prieš du metus, veikimu.
„Mes vis dar turime rasti problemų priežastį, todėl tiksliai jums į šį klausimą atsakyti negaliu. Iš to ką mačiau, negaliu padėjęs ranką prie širdies pasakyti, kad pilnai perpratome problemas, kurias buvome patyrę dar 2005-ųjų sezono pradžioje, kai pakėlėme bolido priekinį sparną“, - kalbėjo N. Fry'us.
„Nors tada ir sugebėjome pagerinti savo padėtį, tačiau iki šiol nesuprantame, kaip mums pavyko tai padaryti. Nenustebčiau, jei panašios problemos mus kamuotų ir dabar“, - pridūrė jis.
Lenktynėse Malaizijoje „Honda“ lenktynininkai Rubensas Barrichello ir Jensonas Buttonas užėmė atitinkamai 11-ąją ir 12-ąją vietas.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061