„Honda“ gelbėtoju kviečia R. Brawną

logo 2007 Balandžio 08 d. 23:35, Ferrari
Britų „Autosport“ atskleidė, kad „Honda“ komanda, konkrečiai jos vadovas Nickas Fry'us, į savo gretas kviečiasi šiuo metu atostogaujantį buvusį „Ferrari“ ekipos technikos direktorių Rossą Brawną.
Leidinio teigimu, šio garsaus specialisto viliojimas į itin nesėkmingai šių metų „Formulės-1“ čempionatą pradėjusią komandą vyksta tik N. Fry'aus iniciatyva, nežinant aukščiausiajai „Honda“ koncerno vadovybei. Pats ekipos vadovas atsisakė patvirtinti tokius teiginius.
„Šiuo klausimu neturiu jokių komentarų. Manau, kad bet kuriai komandai Rossas Brawnas duotų naudos. Nesvarbu, ar tai būtume mes, ar kiti. Esu tikras, kad Rossas turi kažkokį tai susitarimą su „Ferrari“, tad turime palaukti ir pažiūrėti“, - mįslingai kalbėjo jis.
„Honda“ komanda nuo praėjusių metų vidurio, kai atsisveikino su iki tol ekipoje technikos direktoriaus pareigas užėmusiu Geoffu Willisu, savo vadovybėje neturi žmogaus, kuris turėtų daug patirties dirbant su „Formulės-1“ technika. Dabar technikos direktoriaus pareigas užimantis japonas Shuhei Nakamoto anksčiau dirbo variklių ir žiedinių motociklų kūrimo srityse.
R. Brawnas, tuo tarpu, laikomas vienu iš pagrindinių pastarųjų metų „Ferrari“ sėkmės kaltininkų. Manoma, kad jam gali būti pasiūlyti jau nuo kitų metų tapti šios komandos vadovu, taip leidžiant Jeanui Todtui visą dėmesį skirti visos kompanijos valdymui.
Vis dėlto, praeityje R. Brawnas nekartą išsakė norą sugrįžti dirbti į gimtąją Didžiąją Britaniją. Būtent joje ir yra įsikūrusi „Honda“ komanda, kai, tuo tarpu, „Ferrari“ bazė yra Italijoje.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061