„Honda“ logotipai vėl bus matomi ant „Red Bull“ ir „AlphaTauri“ bolidų

„Honda“ logotipai vėl bus matomi ant „Red Bull“ ir „AlphaTauri“ bolidų
logo 2022 Spalio 05 d. 12:09, Red Bull Content Pool

Šiandien buvo pranešta, kad nuo etapo Japonijoje ir likusiose šių metų F-1 sezono lenktynėse, „Honda“ logotipai vėl bus matomi ant „Red Bull“ ir „AlphaTauri“ automobilių.

Japonų gamintojas tiekė variklius minėtoms ekipoms kelis metus, bet praėjusių metų pabaigoje oficialiai pasitraukė iš čempionato. „Honda“ tvirtino, kad automobilių sektoriuje atsisakant vidaus degimo variklių, daugiausia dėmesio skirs savo gaminių elektrifikavimui. Tačiau „Honda Racing Corporation“ (HRC) toliau teikią pagalbą naujajam „Red Bull Powertrains“ padaliniui, o šie santykiai tęsis bent iki 2025 m. sezono pabaigos.

„Honda“ per visą mūsų partnerystės laikotarpį daug investavo į hibridines technologijas“, - sakė „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris.

„Tai užtikrino konkurencingų jėgainių tiekimą abiem komandoms, už ką esame labai dėkingi. Mūsų bendras tikslas - toliau tiekti dominuojančius variklius ir per ateinančius trejus metus pasiekti kuo didesnę sėkmę. Norėdami tai pažymėti, nuo Suzukos ant automobilių vėl atsiras „Honda“ logotipai.“

„Honda“ į F-1 gali sugrįžti 2026 m., kai įsigalios naujos variklių taisyklės.  Numatoma, kad jėgainės stipriai padidins savo elektrifikavimo galią, o tai gali pasirodyti itin patrauklu „Honda“.

Koji Watanabe, „Honda Racing Corporation“ prezidentas, pridūrė: „HRC logotipai ant abiejų komandų bolidų nosies ir „Honda“ logotipai ant jų šonų simbolizuoja tvirtus „Honda“ ir „Red Bull Group“ ryšius.“

„Honda“, teikdama techninę paramą, visapusiškai rems komandas kovoje su įvairiais iššūkiais, kad jos taptų „greičiausiomis pasaulyje“. Labai džiaugiamės, kad šiuos automobilius bus galima pamatyti F-1 Japonijos GP lenktynėse, kurių pagrindinė rėmėja yra „Honda“ kompanija.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749