Iš problemų duobės niekaip neišsikapstanti „Honda“ nesiruošia kurti naujos jėgainės koncepcijos 2018 m. F-1 sezonui.
Po dviejų itin nesėkmingų sezonų, „Honda“ tikėjosi pasinaudoti tuo, jog neliko variklių tobulinimui skirtų taškų. Bet ir šie metai japonų gamintojai nieko gero nežada. Nepaisant nesibaigiančių problemų, „Honda F1“ vadovas Yusuke Hasegawa mano, kad šiemet naudojama jėgainės koncepcija turi nemenką potencialą, todėl jos keisti nesiruošiama.
„Mes nestojame ir vis bandome toliau tobulinti savo jėgainę. Žinoma, pajėgumas ir rezultatai yra svarbiausi. Bet besiruošdami kitų metų sezonui mes taip pat mokomės. Palyginus su praėjusiais metais, mes turime modifikuoti jėgainės koncepciją. Bet kitais metais mes ir toliau naudosime tą pačią koncepciją“, - sakė Y. Hasegawa.
„Gerai, jog galime toliau naudoti tą pačią koncepciją. Nes šiemet vykdomas jėgainės tobulinimo procesas yra tiesiogiai susijęs su kitais metais. Tai reiškia, kad mums nereikia stabdyti darbų. Taigi, mes jau dabar pradėjome ruoštis kitų metų sezonui.“
„Nekantriai laukiu kiekvieno atnaujinimo. Nes kiekvienas iš jų priartina mus prie taškų. Bet mums reikia daug daugiau nei vieno paprasto atnaujinimo tam, kad galėtume pasiekti „Mercedes“ arba „Ferrari“ lygį.“
„Esu užtikrintas, jog po truputi artėjame prie lyderių. Tad mūsų jėgainės tobulinimo tempas yra gana geras. Bet žinant, kad mes esame tie, kurie vejasi kitus, tai yra normalu. Turime tikslą ir žinome, jog galime jį pasiekti.“