„Honda“ nenurašo šių metų sezono

„Honda“ nenurašo šių metų sezono
logo 2007 Balandžio 11 d. 20:03, Honda
„Honda“ lenktynių inžinerijos vadovas Jacky Eeckelaertas pareiškė, kad komanda neskuba nurašyti šių metų sezono ir stengsis kaip įmanoma greičiau tobulinti savo bolidą RA107. Specialisto tvirtinimu, visą dėmesį kitų metų čempionatui galima skirti tik pačioje sezono pabaigoje.
„Gamyklinė komanda neima ir nenurašo sezono – mums to padaryti tiesiog neleidžiama. Jei imtume ir nurašytume (šiuos metus – red. past.) bei pradėtume kurti naują bolidą, mums vis tiek reikėtų žinoti, kaip tą padaryti geriau“, - žurnalistams pareiškė J. Eeckelaertas.
„Nuoširdžiai kalbant, turime šiemet gerai pasirodyti. Tam turime sudarę planą ir žinome, ką daryti. Negalime tiesiog pamiršti šių metų ir visą dėmesį skirti kitam sezonui, tai neduotų jokios naudos“, - tvirtino „Honda“ lenktynių inžinerijos vadovas.
„Taip galėtume elgtis sezono pabaigoje, kaip pernai „McLaren“, kurie, likus keturioms lenktynėms iki (čempionato – red. past.) pabaigos, buvo treti ir žinojo, kad pirmųjų dviejų (komandų – red. past.) nebepavys. Mes buvome už jų, tačiau jie jautė, kad mes neesame taip arti, kad galėtume juos aplenkti. Tokiu atveju gali skirti daugiau išteklių kitų metų bolido kūrimui. Tačiau taip elgtis pačioje sezono pradžioje negalima – turime sunkiai dirbti, didindami bolido pajėgumą“, - paaiškino jis.
Per pirmąsias dvi 2007 metų „Formulės-1“ čempionato lenktynes „Honda“ komanda dar nepelnė nei taško. Komanda aktyviai dirba ir ruošiasi Ispanijos GP metu pradėti naudoti naują aerodinamikos dalių komplektą, o nuo Kanados GP – ir visą kardinaliai atnaujintą bolidą.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061